8 Oude tegels 20e eeuw. 7 makkumse tegels en 1 Delft. Handbeschilderd Holland 10,7cm. en 12,5cm. Cond.: G
3-Delig platelen kaststel gemerkt Modica Gouda Plateel 362. Gedecoreerd met bloemmotief 70/80-er jaren 25cm. Cond.: U
Antieke lamp met vuurvergulde voet, voet eind 19e eeuw waarschijnlijk Frankrijk. Omgebouwd naar electrisch 75xø54cm. COnd.: G
Vijf imari borden 19e-20e eeuw waarvan 3 beschadigd 4,5xø21cm. Cond.: R
2x Royal Copenhagen porselein, ijsvogel 11cm. Hert 16x14x8cm. Cond.: U
2x Royal Copenhagen porselein, ijsvogel 11cm. staand meisje 19,5cm. Cond.: U