3-Delig platelen kaststel gemerkt Modica Gouda Plateel 362. Gedecoreerd met bloemmotief 70/80-er jaren 25cm. Cond.: U
Porseleinen beeldengroep van een moeder met kind zittend bij de wieg met een kleine baby. Handbeschilderd midden 20e eeuw. 27x17x13cm. Cond.: R
7x Divers glaswek 20e eeuw o.a; 3 vaasjes, 2 bakjes en 2 kaarsenstandaards. Cond.: U
Grote Petrus Regout terrine van keramiek ca. 1900. Deksel gelijmd Cond.: R
Twee Indonesische tropisch houten beeldjes 20e eeuw 13x14x7cm. en 15x8x4cm. Cond.: G
Porseleinen cachepot met blauw decor eind 20e eeuw 20xø28cm. Cond.: G
Drie Chinese kop en schotels 19e eeuw, blauw decor. Randschilfers Cond.: R
6 Italiaanse majolica bordjes Alcora met diverse voorstellingen ø20cm.
2 Japanse imari borden met geschulpte rand, met in het midden bloemen-op-vaas decor. 1e helft 20e eeuw ø22cm. Cond.: G
Twee Duitse Keulse potten met blauw decor 20e eeuw. 23xø16,5cm. en 36xø24cm. Cond.: U
2x Borden met afbeelding van koeien in het bos ø23,5cm. 1x Blauw bord met bloemdecor. 1x kop en schotel met Pompeia decor (haarscheurtje). Allen begin 20e eeuw.
Porseleinen koffiekan met rechaud van Royal Albert England. Val d'or. Het randje van de pot en bakje zijn met een goudkleur beschilderd. 20e eeuw, cond.: U 31x20x16cm.
10 Delen Gouda plateel gemerkt Flora, zwart met goud 60-er jaren Hollands Cond.: G
17-Delig porseleinen ontbijtservies gemerkt Mosa Maastricht met rose bloemendecor. Holland Cond.: G
4 Delen glaswerk o.a; 2 kleine karaffen (13x7,5x7,5cm.), bonbonniere (7x13x9cm.) en een bakje met deksel (6x7x7cm.) (kapot) 20e eeuw Cond.: G
Twee Chinese miniatuurvaasjes 19e-20e eeuw met blauw decor. Slecht gerestaureerd 15xø6,5cm. Cond.: M