Gesigneerd Brown 21e eeuw, olieverf op papier, stilleven met bloem 40x50cm. Cond.: U
D. Pelotti, olieverf op paneel, strandgezicht 20e eeuw 30x40cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd 1984 (Balinese kunst), olieverf op linnen, fantasie voorstelling 34x35cm. Cond.: G
K. Verhag, olieverf op linnen, boereninterieur 20e eeuw 40x50cm. Cond.: U
Th. Braskamp (Echte naam: Sophia Maria von Beckenrath Glusenkamp) (Amsterdam 1842), pastel op papier, bloemstilleven 32x40cm. Cond.: U
Piet Flint (1895-Deventer), olieverf op linnen, bosgezicht 30x21cm. Cond.: G
Piet Kessels 1e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, poldergezicht met molen 30x40cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen, olieverf op linnen, slot Bad Bentheim 24x34cm. Cond.: U
M. Weppelman 20-er jaren, olieverf op linnen, fruitschaal 37x26cm. Cond.:G
Gesigneerd Frances 20e eeuw, olieverf op linnen, stilleven met fruit 30x40cm. Cond.: G
Andre Servois 20e eeuw, olieverf op paneel, carroussel paarden 41x26cm. Cond.: G
F. Patten, olieverf op linnen, strandgezicht 20e eeuw 30x40cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, interieur met handwerkende vrouw, 40x50cm. Cond.: G
Herman Brood, druk op papier, "Fantasie",Zwolle 1946-Amsterdam 2001, 45x37cm. Cond:G
3 Ingekleurde gravures 20e eeuw, 1x Castellum Herlear, 1x Hooftuunder, 1x Proetorium Ter-Veken in Pagaschelle 22x12cm. Cond.: U
Ongesigneerd begin 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands winterlandschap 33x23cm. Cond.: G
Cornelis Brandenburg (Wormerveer 1884 - 1954 Amsterdam), ets op papier, spiegelgracht in de winter 24x33cm. Cond.: U
Svend Jensen 20e eeuw, olieverf op linnen, jachthond met eenden 97x67cm. Cond.: G
C. L. Freund 1923 (Duitse school), olieverf op linnen, drinkgelach 40x50cm. Cond.: G
3 Oude gravures 19e-20e eeuw, gravures op papier. 1x Doelen, 1x Luytetsche Kerk, 1x Karitait Huys 17x20cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, de goudweger 40x50cm. Cond.: G
Marianne Ockinga, aprove de artist, water in Friesland 1991 38x28cm. Cond.: U
A.L. Rotteveel 1948, olieverf op paneel, stilleven op paneel 30x24cm. Cond.: G
James Webb, olieverf op paneel, zeegezicht 20e eeuw (romantisch geschilderd) 13x18cm. Cond.: U
Van der Bilt, olieverf op paneel, wintergezicht 20e eeuw (romantisch geschilderd) 20x25cm. Cond.: U
Naar Gabriël 1e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, poldergezicht met molen 24x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd Duitse school begin 19e eeuw, olieverf op paneel, portret van een man in kledendracht 24x18cm. Cond.: G
3 Portretten van vrouwen van J. van Santen, olieverf op paneel 38x43cm. 45x35,5cm. en 45,5x48,5cm. Cond.: G
Twee oude prenten, infanterie periode Hollandaise. E. lyon - Claesssen Editent Bruxelles 28x22cm. Cond.: G
Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, pendant Parijs 9x8cm. Cond.: U
Marius Bauer (1867 - 1932 Amsterdam), litho op papier, figuren in Bethlehem 20x20cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op paneel, Hollandse winter 25x20cm. Cond.: G
A. Hoogers 50-er jaren, olieverf op linnen, landschap met berkeboom 24x18cm. Cond.: G
Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met kaas, wijn en druiven 13x18cm. Cond.: U
P.G. v. Lettow 20e eeuw, olieverf op linnen, "Black and white interior" 24x17cm. Cond.: G
Ongesigneerd, steendruk op papier, meisje met koe begin 1900. 57x46cm. Cond.: U
Ongesigneerd ca. 1920, druk op papier, kerk (Marius Bauer stijl) 37x49cm. Cond.: G
6 Italiaanse architectonische steendrukken 20e eeuw, drukwerk op papier 35,5x25,5cm. Cond.: U
J. Gould en H.C. Richter ca. 1920, antieke lithografie in lijst, 2 papegaaien op een tak 29x39cm.
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, zeilschepen bij avond 60x90cm. Cond.: G
H. Bonnhof 2000, aquarel op papier, Engels dorpsgezicht met figuren 43x31cm. Cond.: G
Ongesigneerde gravure van dame met viool begin 20e eeuw, gravure op papier 30x34cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, ets op papier, vrouwelijk naakt 12x17cm. Cond.: G
Antieke ets 18e eeuw met bijbelse voorstelling, Aaron brengt een offer (Levitien 9)12x9cm.
Paul Burgers begin 20e eeuw, olieverf op linnen, kippen voor een oud huis 30x40cm. Cond.: G
Pendant, Hollandse school, olieverf op paneel, winter- en zomerlandschap 30x19cm. Cond.: R
Biedermeier staalgravure van een jager met hond 19e eeuw 14x20cm. Cond.: G
Cornelis Brandenburg (Wormerveer 1884 - 1954 Amsterdam), ets op papier, Amsterdam koepelkerk 31x12cm. Cond.: G
Gesigneerd Nicole Peykot, olieverf op linnen, vrouw aan de kust, 40x50cm. Cond.: U
2 Prenten en een olieverfschilderijtje van landschap en stadsgezichten. 2x 11x10cm. 1x 8x8cm. Cond.: U