This website uses cookies

06. Januariveiling 2011

Auction on Friday, January 7, 2011 from 01:00

Completed | Default auction

Sold
H. Bogman Jr. 1038
H. Bogman Jr.

Result:

300 EUR

Sold
Schilderij, Frans Baayens 1235
Schilderij, Frans Baayens

Result:

300 EUR

Sold
v. de Ploeg 1290
v. de Ploeg

Result:

300 EUR

Sold
Tilla Terwindt 1124
Tilla Terwindt

Result:

280 EUR

Sold
Cornelis Kwint, olieverf 1333
Cornelis Kwint, olieverf

Result:

275 EUR

Sold
Cornelis de Bruin 1449
Cornelis de Bruin

Result:

273 EUR

Sold
Drielui Toorop, litho's 1412
Drielui Toorop, litho's

Result:

250 EUR

Sold
Anthon Heyboer 1420
Anthon Heyboer

Result:

250 EUR

Sold
Ikoon 19e eeuw. 1432
Ikoon 19e eeuw.

Result:

250 EUR

Sold
A. Smeerdijk, gezicht op Rhenen 1280
A. Smeerdijk, gezicht op Rhenen

Result:

225 EUR

Sold
F. Bersch 1288
F. Bersch

Result:

225 EUR

Sold
Gesigneerd Jan van Delft 1216
Gesigneerd Jan van Delft

Result:

210 EUR

Sold
Gesigneerd Vertin, bloemstilleven 1082
Gesigneerd Vertin, bloemstilleven

Result:

200 EUR

Sold
Schilderij, C. Verschuur 1340
Schilderij, C. Verschuur

Result:

200 EUR

Sold
2 Gekleurde prenten 1086
2 Gekleurde prenten

Result:

190 EUR

Sold
Adrianus Eversen 1150
Adrianus Eversen

Result:

175 EUR

Sold
Pieter Scheen + Flippo 1164
Pieter Scheen + Flippo

Result:

175 EUR

Sold
Schilderij, Russische school 1025
Schilderij, Russische school

Result:

160 EUR

Sold
Pastel 1191
Pastel

Result:

160 EUR

Sold
H.P. van Eck 1236
H.P. van Eck

Result:

160 EUR

Sold
2 Schilderijen, portretten 1292
2 Schilderijen, portretten

Result:

160 EUR

Sold
Corneille 1175
Corneille

Result:

150 EUR

Sold
Dommelstein 1190
Dommelstein

Result:

150 EUR

Sold
Schilderij, boerenerf 1392
Schilderij, boerenerf

Result:

150 EUR