Schitterend antiek 4-delig Frans zilveren servies 19e eeuws, zeer mooi bewerkt. 925/000 2.309gr.(654gr.+780gr.+608gr.+267gr.) Hoogte kan: 22cm. Cond.: U
Kapitale grote zwaar zilveren kraantjeskan rustend op 3 sjieke pootjes. 835/000 1.127gr. (incl. houten voetjes en handvat) H.:35cm. Cond.: U
Reusachtig groot ajour gezaagde Hollands zilveren broodmand voorzien van een sjiek parelrandje aan de boven- en onderrand. (rand iets beschadigd). Maker: Kempen begeer & Vos 1920. Den Bosch, Voorschot...
Schitterend 4-delig Engels servies Sheffield 1958 van de maker M & W. Mooi strak model 925/000 1431gr. (653gr. + 478gr. + 300gr.) Cond.: U
Mooie Art-Deco zilveren dienblad , handvaten met bloemmotieven 835/000 906gr. 41,5x27cm. Cond.: U
Kapitale grote zwaar zilveren hengselmand. Mooi uitgezaagd, met parelrand rustend op een mooie strakke voet 925/000 766gr. 32,5x20x13,5cm. Cond.: U
Mooie grote zilveren tafelkandelaars 925/000 samen: 680gr. 11x24,5cm. Cond.: U
Zilveren eiersetje, waaronder 6 eierdophouders staand op een schitterend uitgezaagde houder rustend op 3 leeuwenpootjes met een handgreep. 925/000 795gr. 23xø16cm. Cond.: U
Schitterend mooi antiek zilveren olie/azijnstel, Kempen & Zonen, Fam. J.M. van Voorschoten 1858-1924, 835/000 300gr. H.: 30cm. Cond.: G
Mooi uitgezaagde zilveren broodmand 925/000 302gr. 32x21,5x5,5cm. Cond.: U
Mooi zwaar antieke zilveren koffiekan. Mooi bewerkt en gegraveerd (Maker H.S.). Rustend op 4 sierlijke pootjes 835/000 724gr. 25x22cm. Cond.: U
Schitterend mooi 3-delig Engels zilveren theeservies rustend op 4 bolpootjes. Sheffield 1951 925/000 1.133gr. (682gr.+451gr.), Lengte Theepot: 27,5cm. Cond.: U
Schitterend 3-delig Hollands zilveren theeservies 1921. Maker: begeer C.L.J. utrecht 925/000 570gr. Kannetje: 13cm. Cond.: U
Robuust zwaar zilveren theelicht rustend op 3 zwanenpoten. 925/000 691gr. 12x14cm. Cond.: U
Prachtig 3-delig Engels servies, Sheffield 1905. Scharnierend deksel (ingezonken), Queen-Anne stijl 925/000 845gr. Cond.: U
Mooi strak model zwaar Engels 3-delig theeservies rustend op 4 bolpootjes 1937 Chester 925/000 840gr. (508gr.+296gr.) Theepot: 27cm. Cond.: U
Mooi Hollands zilveren ajour gezaagde broodmand met parelrandje. Maker: Van Kempen & Begeer 835/000 350gr. 8x26,5x19,5cm. Cond.: U
Set zilveren kandelaars, mooi getrommeld 925/000 628gr. 11,5x21cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren chatelaine met naaldenkoker, breinaaldenschede en schaar. Zeer mooi verzamelobject 19e eeuws. 835/000 151gr. Cond.: G
Schitterende grote zware Hollands zilveren papegaai beugeltas met zilveren gordelhaak 835/000 330gr. 17cm. Cond.: G
Zwaar zilveren mooi bewerkte en uitgezaagde dienschaal rustend op 4 sjieke pootjes. Mooi bewerkte handgrepen. 925/000 640gr. 38x20,5x7cm. Cond.: U
Mooie zware Hollands antieke zilveren beugeltas met zilveren haak. Schitterend bewerkt en uitgezaagd 835/000 300gr. 16cm. Cond.: G
Hollands zilveren nootmuskaatrasp met schep. 1925 Voorschoten. 835/000 59gr. 7xø2,5x12cm. Cond.: U
Strak zilveren Hollands dienblad. Maker: Van Kempen 1960. 925/000 1400gr. 43x32cm. Cond.: U