This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

06. Januariveiling 2011

Auction on Friday, January 7, 2011 from 01:00

Completed | Default auction

Dekselcoupe, zilv. voet
Result: 110 EUR

Antiek Hollands zilveren dekslcoupe met zilveren dop en voet. sjieke parelrandjes 835/000 15,5cm. Cond.: G

Zilveren geurhouder
Result: 110 EUR

Mooi zilveren geurhouder, leuk gegraveerd 20e eeuw 835/000 Cond.: G

Zilveren rammelaar met parelmoer
Result: 100 EUR

Leuk klein Engels (Birmingham ca. 1900) zilveren rammelaartje met parelmoer handvat 835/000 Cond.: UBirmingham ca.1900, (anker)

Zilveren vaas
Result: 95 EUR

Grote Hollandse zilveren vaas, maker Van Kempen Voorschoten (voet verzwaard). 925/000 222gr. Cond.: U

Bonbonniere zilveren voet
Result: 90 EUR

Kristallen bonbonbierre op zilveren voet. Beschadigd 13xø17,5cm. Cond.: R

Tas met zilv. beugel
Result: 90 EUR

Zeer mooi bewerkte antieke Hollands zilveren tasbeugel met ketting 835/000 108gr. 14,5cm. Cond.: U

2 Zilveren zoutvaatjes
Result: 90 EUR

Leuke set kleine zilveren zoutvaatjes met originele blauwe binnenbakjes 835/000 38gr.(samen) Cond.: U

Zilveren rammelaar met beenheft
Result: 90 EUR

Prachtige kleine antieke zilveren rammelaar met benen heft. Zeer mooi bewerkt 835/000 Cond.: U

Kralenbeurs, zilveren beugel
Result: 80 EUR

Antiek Hollands zilveren beugeltas 835/000 73gr. 10cm. Cond.: G

Zilveren fotolijst
Result: 80 EUR

Leuke zilveren fotolijst met bewerkte rand 800/000 9,5x13,5cm. Cond.: U

Bonbonniere, zilv. beugel
Result: 80 EUR

Mooie kristallen bonbonniere met antiek Hollands zilveren beugel. Mooi gegraveerd 835/000 ø15,5cm. Cond.: G

Odeurflesje met zilv. dop
Result: 80 EUR

Mooie antieke Hollands zilveren parfumflesje (kraag beschadigd) met zilveren kraag en voet 835/000 Cond.: G

2 Lepels en schep
Result: 80 EUR

1x Zilveren kroketschep en 2 zilveren suikerschepjes, Hollands 835/000 54gr. Cond.: U

6 Zilveren miniatuurdieren
Result: 80 EUR

6 Zilveren miniatuurdieren

Zilveren roomlepel
Result: 75 EUR

Antiek Hollands zilveren roomlepeltje met getorste steel 20e eeuw 835/000 24gr. Cond.: U

Zilveren bierpul
Result: 75 EUR

Zilveren miniatuur bierpul 28gr.H.5 cm. Cond.: U

Zilveren lepelvaasje
Result: 70 EUR

Antiek Hollands lepelvaasje,met zilveren rand, maker: H & B 835/000 8,5cm. Cond.: U

2 Peper & Zout strooiers
Result: 70 EUR

Zilveren peper & zout stel 925/000 60gr. H.: 10cm. Cond.: U

Peper & Zout strooier
Result: 70 EUR

Leuke set zilveren peper&zoutstel 800/000 83gr. Cond.: U

2 Kandelaartjes zilver
Result: 70 EUR

2 Zilveren kaarsenstandaards 925/000 6cm. Cond.: G

Art-deco inktpot zilver
Result: 70 EUR

Schitterende zilveren Engelse Art-Deco inktpot 835/000 7xø16,4cm. Cond.: U

Stolp met zilv. knop
Result: 65 EUR

Mooi bewerkte glazen stolp met strak zilveren dop. Duits 20e eeuw. 835/000 9,5xø9cm. Cond.: U

6 Delen zilver en verzilverd
Result: 60 EUR

6 Delen zilver en verzilverd; 1x Zilveren loddereindoosje 1882 Hollands, beschadigd (835/000). 1x Zilveren damesbeursje Hollands (835/000). 3x Zilveren en verzilverde servetringen (800/000), 1x Alpaca...

Zilveren schaaltje
Result: 60 EUR

Leuk uitgezaagd Engels zilveren bonbonschaaltje (Sheffield), maker W&H. 85gr. ø13cm. Cond.: U