Antiek Hollands zilveren olijflepeltje, Kempen en Zonen Voorschoten 1861
Vierhoekige karaf met originele stop 20e eeuw. Aan 4 zijden plaquette zilver (925/000 en 4x3gr). 22x9x9cm.
Antiek Hollands zilveren beugeltas 835/000 73gr. 10cm. Cond.: G
Antiek 18e eeuwse Chinese imari schotel met antiek Hollands zilveren blaker en zilveren handvat. Mooi gegraveerd 835/000 Cond.: U 8x ø12cm.
Antieke plated samovaar (classicisme) 19e eeuw. Deksel mist 42x23x28cm. Cond.: R
Schitterend mooi antiek zilveren sigarettenhouder gecicileerd aan de onder- en bovenkant 800/000 57gr. Cond.: U
Mooie Deens zilveren flesopener 20e eeuw 830/000 20gr. Cond.: U
Mooie geribbelde zilveren sigarettenkoker met een goudvergulde binnenkant 830/000 176gr. 13x9,5x1,5cm. Cond.: U
Mooie oavel strakke zilveren fotolijst 925/000 15x20cm. Cond.: U
Leuke zilveren fotolijst met bewerkte rand 800/000 9,5x13,5cm. Cond.: U
Antiek Engels zilveren medaille van de vrijmetselarij. Met 6 puntige ster, zeer zeldzaam (normaal 5 puntige ster). 835/000 19gr. 13x4cm. Cond.: U
Zeer mooi antiek velours Hollands zilveren tasbeugel met eikeltjes als sluiting en zilveren ketting. Zeer apart 835/000 102gr. 14cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren pijpenwroeter 835/000 9gr. 10,5cm. Cond.: U
Prachtige zilveren fruitschaal Birmingham 1944 835/000 428gr. 8xø25,5cm. Cond.: U