Bronzen beeld van een Indonesische dame met stok in de handen eind 20e eeuw 52x14x13,5cm. Cond.: G
7 dierenfiguren (tin-zilverkleurig) 20e eeuw. Olifant, eekhoorn, eend, zeehond, kikker, vogel,(flesopener) ,beer. Grootste is 8x6cm. Cond.: U
Bronzen beeld 21e eeuw, gesigneerd C. Valt. Voorstellend hond staand op voerbak bij het hek 25x20x11,5cm. Cond.: G
Afrikaans tropisch houten figuur geëboniseerd. Voorstellend diverse Afrikaanse figuren in elkaar verstrengeld 41,5x13x12cm. Cond.: U
Afrikaans tropisch houten figuur geëboniseerd. Voorstellend negerinnen 26x12x9cm. Cond.: U
Bronzen beeld, voorstellend een bakkertje met 2 broodmanden onder de arm. 21e eeuws 22x11x11cm. Cond.: G
Indonesisch tropisch houten beeld van een zittende vrouw 20e eeuw 32x23x13cm. Cond.: G
Buste van een Romeinse officier. Gipsen reproductie op marmeren sokkel. Minimale beschadigingen 21x15x10cm. Cond.: G
Bronzen beeld van een edele dame met waaier in de hand. Gesigneerd R. Vallon 21e eeuw. 25x16x13cm. Cond.: G
Bronzen beeld van een edele dame met bloemenmand in de hand. Gesigneerd R. Vallon 21e eeuw 29xø13cm. Cond.: G
Kawol Gasiricia (Poolse kunstenares), bronzen sculptuur van een vrouwengezicht op houten sokkel. 20e eeuw, mooie patina. 30x19x10cm.
Bronzen sculpture, voorstellend moeder met kind op schoot bij een gans. 21e eeuws 25x16x13cm. Cond.: G
Bronzen figuur, gesigneerd CE HAVE 20e eeuw. Voorstellend man met een soort wichelroede 18x9x7cm. Cond.: U
Chinese figuur 20e eeuw. Natuursteen met houten sokkel, gesigneerd, man slapend op een tijger 7,5x10x6cm. Cond.: U
Bronzen sculpture voorstellend een dikke naakte dame, gemaakt naar voorbeeld van Botelli. Eind 20e eeuw. Staand op klein zwart marmeren sokkeltje 30,5x15x15cm. Cond.: G
Twee bronzen Aziatische beeldjes 20e eeuw. 1x Olifant met figuur met een pot op het hoofd 18x5x10cm. 1x Fantasiebeeldje/vaasje 15,5xø12,5cm.
Bronzen beeld voorstellend jongedame met slinger in de hand. 21e eeuws. geheel staand op zwart marmeren voet. Gietstempel Parijs 52xø14,5cm. Cond.: G
Zeldzaam vruchtbaarheidsbeeld van de Bakongo uit Congo. Het is 40-50 jaar oud.
Prachtig apen beeld van de Bulu stam uit Cameroon. Het beeld is 40-50 jaar oud en 30 cm hoog.
Bronzen beeld voorstellend een ridder met pijl en boog in de houding, tevens bewapend met zwaard en mes 21e eeuw. Geheel staand op groen marmeren sokkel. 58,5x33x14cm. Cond.: G
Stel bronzen steigerende paarden gesigneerd Cousto ca. 1890. Franse kunstenaar van beduidende naam.
Bronzen erotische beeld 21e eeuw. Voorstellend een naakte jongedame staand op rotsen. Geheel op ronde zwarte marmeren sokkel. 26,5xø13cm. Cond.: G