Brons gepatineerd ongesigneerd beeld, Frans ca. 1900. Voorstellend een nar met hoed op wat tevens een kaarsenhouder is. Geheel gemaakt van compositie 29cm. Cond.: G
Ongesigneerd bronzen beeldje van een zittend jongentje op wit marmeren sokkel begin 20e eeuw 11,5cm. Cond.: G
Bronzen beeld van een Japanse keizer met staf in de hand ca. 1920. Beeld is ongesigneerd. geheel staand op een gekleurd marmeren sokkel 36cm. Cond.: G
Bronzen sculptuur voorstellend Diana staand bij een hert, zeer fijn gedecoreerd. geheel staand op zwart marmeren sokkel 21e eeuw. 29x20x15cm. Cond.: U
Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G
Bronzen sculpture voorstellend een dikke naakte dame, gemaakt naar voorbeeld van Botelli. Eind 20e eeuw. Staand op klein zwart marmeren sokkeltje 30,5x15x15cm. Cond.: G