Zeldzaam en oud Bakongo masker uit Congo. Het masker heeft nog de traditionele glasogen en een glaskralen rand. Het masker is 34 cm hoog en meer dan 45 jaar oud.
Oud Luba beeld uit Congo. Het beeld is ongeveer 50 / 60 jaar oud en 47 cm hoog.
Abstract bronzen figuur van een viool spelende man eind 20e eeuw. 48x16x14,5cm. Cond.: G
Jugendstil kandelaar, brons met onyx kaarshouder 18x17,5x7cm. Cond.: G
Bronzen beeld gesigneerd C. Villanis 1858 - 1914 (Carmen), mooie patina Frankrijk 31x19x11cm. Cond.: G
Bronzen plaquette 20e eeuw met een paard 21,5x30x1cm. Cond.: G
Zakopane Paka (Polen), bronzen sculptuur 20e eeuw. Voorstellend twee gezichten 27,5x17,5x6cm. Cond.: U
Natuurstenen abstract sculptuur, vermoedelijk Afrikaans. 38x34x40cm. Cond.: U
Groot beeld (compositie) gesigneerd naar Ch. Levy ca. 1900. getiteld "Commerce" 63x27x24cm. Cond.: G
Afrikaans beeld 1e helft 20e eeuw,hout gesneden, zittende figuur, breuken zijn gelijmd.H 54 cm.
Prachtig en autentiek-origineel zeldzaam groot Bwoom Kuba masker. Het masker is meer dan 50 jaar oud.
Prachtig en zeldzaam Ceremonie Ngeende Kuba masker. Het masker is meer dan 50 jaar oud
Keramiek vrouwentorso, "gebakken klei geglazuurd", mooi gepatineerd op sokkel. 55x19x14cm. Cond.: U
Bronzen beeld van een elf met vleugels en dennenappel 20e eeuw. 24x18x8,5cm. Cond.: U
Aziatisch houten figuur voorstellend een visser die het volle net uit de zee trekt.20e eeuw. H.60.5cm.
Aziatisch houten figuur,1e helft 20e eeuw,voorstellend een bamboe-boer.met bamboescheuten over de schouder.H 70cm.(spanningscheur)