Grote houten buste van de Ibibio stam uit Nigeria. Deze houten kop is ongeveer 40 jaar oud, 40 cm hoog en 2 kilo zwaar
Bronzen beeld voorstellend een koppeltje patrijzen 21e eeuw. zwart marmeren sokkel 28,5x37x18cm. Cond.: G
J. Lormier 19e-20e eeuw Frankrijk, Art-Deco beeld met marmeren sokkel. Twee rennende windhonden, mooie patina 46x28x13cm. Cond.: U
12 Afrikaanse beelden 20e eeuw van tropisch hout. Diverse voorstellingen. Grootste: 35cm. Cond.: G
Drie beelden 20e eeuw. 2x hout en 1x natuursteen 37x10x12cm., 16x4x6cm. en 11x6x5,5cm. Cond.: G
Religieus houten beeldje 18e-19e eeuw, gesneden hout. Met beschildering Cond.: G
Bronzen Jugendstil stijl wandplaquette, Frans 20e eeuw met voorstelling van een buste van een jonge vrouw. Geheel op marmeren achterplaat 41x31cm. Cond.: G
Bronzen beeld van een leeuw eind 20e-begin 21e eeuw. geheel staand op marmeren sokkel 25x40x16cm. Cond.: G
Aardewerk buste 20e eeuw, gesigneerd Tojanta Yaao, Griekse god. reproductie op marmeren sokkel, neus beschadigd 23x19x10cm. Cond.: G
Oud gipsen heilighart beeld begin 20e eeuw (beschadigd) 63x12x23cm. Cond.: R