Antieke Franse wortelnoten pendule met datum-aanduiding en thermometer. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen Franse pendule met figuur van man met pistool, met beweegbare arm. Circa 1900. Achterplaat mist. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse pendule met vergulde bronzen ornamenten. Enchappement, stil uurwerk, achtdaags. Circa 1870. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit Junghans regelateur. Circa 1880. Kroon + torentje mist. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Antieke kalenderklok van messing. Circa 1920. Kalender is compleet en goed, opdraaiveer zit vast. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Prachtige grote Franse antieke palisanderhouten Charles Dix wandklok met florale intarsia en vergulde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 48 x 38 x 15 cm. In zeer ...
Antieke Franse vogelkooi Tournant klok met automaat. Messing. Bol in vogelkooi draait + vogel beweegt. Circa 1900. Veer zit vast. Afmeting: H 14 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame antieke miniatuur pendule van brons met hert figuur. 19e Eeuw. Empire. Wijzer mist. Afmeting: H 15 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine 19e eeuwse verzilverde Vorderzappler pendule onder originele glazen stolp. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Engelse tafelklok met rijk gestoken klokkenkast + Westminster uurwerk. Kwartier-slag op vijf gongstaven. Gemerkt M.B. Nr. 58169. Circa 1890. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse Retour de Egypt pendule. Verguld compositie metaal. Met porseleinen plaquettes en wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Pootje beschadigd. Afmeting: 38 cm. In re...
Grote antieke Franse zwart marmeren pendule met Grieks figuur + zuil met tekst. Virgilio Marone. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 61 x 44 x 19 cm. In goede st...
Antieke Franse bronzen miniatuur pendule. Circa 1880. Arabische vormgeving. Achtdaags enchappement uurwerk, met emaille wijzerplaat. Eén glazen strassteen mist bij wijzerplaat-omranding. Afmeting: 26 ...
Oude koekoeksklok. Duitsland. Circa 1930. Met hertengewei. Lichte wormbeval. Afmeting: 60 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder hangklok met messing uurwerk en emaille wijzerplaat, glas mist. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag. Afmeting: 37,5 x 31,5 x 12 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse comtoise met koude beschildering en bloemslinger. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk met ankergang. Afmeting: 45 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Antieke messing scheepsklok voor nachtlicht. Met rondom facet geslepen glas. Paris deposé. Met enchappement uurwerk, achtdaags. Kaarshouder mist. Afmeting: 25 x 18 x 11 cm. In goede staat.
Jaren '80 Memphis-stijl metalen polychorme tafelklok met batterij functie. Afmeting: 15,5 x 18 x 3,5 cm. In goede staat.
Art Deco bureauklok. Circa 1925. Marmer met bronzen raaf + vos. Frankrijk. Uurwerk loopt niet. Afmeting: 19 cm. Verder in goede staat.
Antieke Franse, neo rococo pendule. Strijdwagen model. Compositie metaal. Vrouw met druiven/bachussen. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 37 x 36 x 21 cm. In goede s...
Antieke eikenhouten Friese staartklok. Antiek uurwerk. Echter wijzers aangesloten op batterij-uurwerk. Met messing bollen + origineel beschilderde wijzerplaat. Oudere restauratie. Afmeting: 137 cm. In...
18e Eeuwse Engelse staande klok met datum. Eén-daags uurwerk. Wijzers missen. Afmeting: H 187 cm. Verder in redelijke staat.
Antieke Duitse eikenhouten jugendstil pendule met stil uurwerk. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Junghans regulateur met eigenbouw klokkast. 20e Eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.