This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

54. Oktoberveiling

AD-  

Auction on Thursday, October 6, 2022 from 10:00  | Auktion beendet

Completed | Default auction
281 Results
Lot: 2000

Antieke piece de milieu, 1880

Starting price 200 EUR

Grote antieke messing plated piece de milieu met kristalglas. Circa 1880. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.


Lot: 2001

Twee antieke tazza's, 1900

Result: 80 EUR

Twee antieke compositie metalen tazza's met putti en druivenranken. Circa 1900. Afmeting: H 19 x Ø 15 cm. In goede staat.


Lot: 2002

Antieke kaarsenkroonluchter, 1900

Result: 100 EUR

Antieke bronzen kaarsenkroonluchter. Circa 1900. Afmeting: H 80 x Ø 67 cm. In goede staat.


Lot: 2003

Antieke documentenkist, 1900

Result: 100 EUR

Antieke Engelse wortelnoten documentenkist met datumaanduiding, opbergvakken en inktpotten. Circa 1900. Afmeting: 32 x 31 x 25 cm. In goede staat.


Lot: 2004

Zeldzaam inktstel (ontwerp Eisenloeffel)

Result: 350 EUR

Jan Eisenloeffel. 1876 - 1957. Ontwerp inktstel voor metaalwerkplaats Amstelhoek 1899 - 1902. Gemerkt A.H. Met originele inktpotten van glas. Afmeting: 10 x 28 x 12 cm. In goede staat.


Lot: 2005

17e Eeuwse Duitse geldkist

Result: 350 EUR

Zeldzame 17e eeuwse ijzeren miniatuur geldkist. Duitsland. Renaissance. Met Türmschloss + vergrendeling. Mechaniek incompleet. Deel ijzeren banden mist. Bodem gesoldeerd. Afmeting: 9 x 19 x 10 cm. In ...


Lot: 2006

Emaille fotolijst met porselein

Result: 90 EUR

19e Eeuwse emaille fotolijst met porseleinen medaillon. Handbeschilderd. Moeder met kind. Afmeting: 23 x 14 x 2 cm. In goede staat.


Lot: 2007

Messing etagere-tafel, 1900

Result: 80 EUR

Antieke twee-kleurige messing etagere-tafel. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 69 cm. In goede staat.


Lot: 2008

Twee antieke Charles Dix kandelaren, 1840

Starting price 850 EUR

Twee antieke vuurvergulde bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Circa 1840. Gebruneerd + verguld. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.


Lot: 2009

Japanse bronzen vaas, H 25 x Ø 27 cm.

Result: 80 EUR

Grote gesigneerde Japanse bronzen vaas met druivenranken decor. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 x Ø 27 cm. In goede staat.


Lot: 2010

Baardman kruik

Result: 80 EUR

17e - 18e Eeuwse Duitse steengoed baardman kruik met medaillon. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.


Lot: 2011

Koloniale scheeps documentkist

Result: 160 EUR

18e - 19e Eeuwse koloniale teakhouten scheeps documenten kist met messing beslag en origineel slot. Sleutel mist. Afmeting: 24 x 27 x 50 cm. In goede staat.


Lot: 2012

Zeldzame oorkonde met lakzegel

Starting price 500 EUR

Zeldzame Duitse/Oostenrijkse oorkonde met lakstempel. Door Carl der Sechste (handgeschreven). Kanzler von Rome 1685 - 1740. Betreffende Europese zaken, getekend in Nürnberg. Afmeting: 45 x 72 cm. In g...


Lot: 2013

Weense bronzen deurbel

Result: 350 EUR

Weense bronzen deurbel met bokkenkop. Ontwerp Walter Bosse. 1904 - 1979. Afmeting: 22 x 11 x 15 cm. In goede staat.


Lot: 2014

Schwarzwalder dekseldoos

Result: 100 EUR

19e Eeuwse Schwarzwalder dekseldoos met koekoek en eiernest op deksel. Afmeting: 24 x 23 x18 cm. In goede staat.


Lot: 2015

Antieke tafelschaal met glas, 1910

Starting price 300 EUR

Antieke messing tafelschaal met mondgeblazen glazen schaal + vogels + jongen met rank. Circa 1910. Afmeting: 44 x 34 x 13 cm. In goede staat.


Lot: 2016

Empire likeurhouder

Starting price 800 EUR

19e Eeuwse bronzen likeurhouder in empire-stijl. Met glazen reservoir +afbeelding van bewoner van Afrika. Met vergulde kraan. Likeurglazen missen. Verder in goede ongereinigde staat. Afmeting: 28 cm.


Lot: 2017

Twee bronzen wandfiguren

Starting price 1.200 EUR

Twee grote bronzen koud beschilderde wandkandelaren met moren en tulband. Afmeting: 53 x 40 x 19 cm. In goede staat.


Lot: 2018

Zeldzame Venetiaanse piedestal

Result: 1.250 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Venetiaanse piedestal met klauwpoten, vergulding + originele polychromie. Afmeting: 110 x 36 x 36 cm. In goede originele staat.


Lot: 2019

Twee Franse kandelaren, 1860

Starting price 800 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse Franse vergulde bronzen kaarskandelaren met faun en putti + Carrera marmer. Circa 1860. Afmeting: H 36 - 37 cm. In zeer goede staat.


Lot: 2021

Russisch lakwerk ei op console

Starting price 280 EUR

Groot Russisch beschilderd lakwerk ei op console. Hardhout. 20e Eeuw. Met religieuze voorstelling met bladgoud. Kyrillisch gesigneerd. Afmeting; H 19 x Ø 13 cm. In zeer goede staat.


Lot: 2022

Kerkelijke kaarskandelaar, H 104 cm.

Starting price 225 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde messing kerkelijke kaarskandelaar met engel en bloemen. Afmeting: H 104 cm. In goede staat.


Lot: 2023

Messing bloemenvaas, 1860

Starting price 200 EUR

Grote 19e eeuwse messing vergulde bloemenvaas. Frankrijk. Circa 1860. Afmeting: H 116 cm. In goede staat.


Lot: 2024

Twee Franse empire kandelaren, 1810

Starting price 1.850 EUR

Twee Franse vuurvergulde bronzen empire kaarskandelaren met engel figuur met perkament en scepter. Circa 1810. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.