Groot lot glaswerk. Paperweight. 20e Eeuw. 20 Stuks. Ook gesigneerde exemplaren. Plus 1x bonbon, 1x zwaan, 1x vis. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.
Antieke Art Deco glazen Leerdam cactuspot. Circa 1930. Haarlijn. Afmeting: H 12,5 x Ø 12,7 cm. In redelijke staat.