Drie antieke Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. 1x Steur, krab, karper decor + vier tekens bodemmerk, chips. 1x 18e Eeuws bord met tuin decor, chips. 1x 17e - 18e eeuws Kang Xi bord met jage...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met draken decor + zes tekens bodemmerk. Randglazuur schade. Afmeting: H 9 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Noir dekselpot met floraal decor + zware vergulde bronzen monturen. Afmeting: H 40 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen Familie Verte dekselpotten met floraal/vogel decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met druivenranken decor. Afmeting: H 20 - 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselvaas met berglandschap/figuren decor + vier tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met lange lijs in tuin decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen borden. Twee 17e - 18e eeuwse Kang Xi borden. Eén 19e eeuws Japans bord. Eén Chinees bord in Kang Xi stijl, circa 1900. Minimale schilfer mogelijk. Afmeting: Ø 20 - 23,5 cm. ...
Vier delen 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Bestaande uit; drie kopjes + één schotel. Floraal decor. Met bodemmerk. Eén kopje minimale haarlijn. Eén schotel chip. Afmeting: 6,8 - Ø 11,3 cm. In red...
Kleine Chinees porseleinen maanvaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal met haven decor. Afmeting: 28 x 36 cm. Eén chip. In goede staat.
Zeer grote oude/antieke Chinese Yixing theekan in pompoen-vorm. Ongemerkt. Deksel gelijmd, chip tuit + gebruikssporen. Afmeting: 16 x 23 x 16 cm. In redelijke staat.
Kapitale 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met haan in tuin/goud decor. Gelijmd + beschadigd. Afmeting: Ø 38 cm. In matige staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal/bamboe/pioenroos decor. Twee haarlijn restauraties. Afmeting: Ø 42,3 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met landschap decor. Eén bord meerder chips. Vijf borden minimale schilfers. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord. Draken in zee + wolken decor, ook verso. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.
Drie zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Divers. Queng Lung / Kang Xi. Beschadigd. Afmeting: Ø 35 - Ø 45 cm. In matig/redelijke staat.
Drie grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte/Familie Rose borden. Divers. Beschadigd. Afmeting: Ø 28 - Ø 42 cm. In matig/redelijke staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese lampenvoet, Familie Rose/figuren/floraal en goud decor. Voorzien van messing montuur. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese schenkkan van terracotta. Draak decor, staart gelijmd. Restglazuur. Bodemvondst? Afmeting: 20 x 23 x Ø 14 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Qung Lung schotel met floraal decor. Professionele randrestauratie. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Kang Xi + Queng Lung. Floraal decor. Twee Kang Xi borden, floraal decor + bodemmerk, minimale randglazuurschade. Twee Queng Lung borden, gaaf. Afmeting: Ø 2...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen met floraal decor. Beide vazen bovenrandschade + één deksel met schade. Afmeting: 19,5 - Ø 23 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met rood glazuur en floraal/bloesemtak decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,3 x Ø 12 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met keizerlijk geel, floraal en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,4 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur + florale Familie Rose decor met goudrand. Gaatje in bodem met dubbele blauwe ring. Chip bovenrand. Afmeting: 39 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen maanvaas met draken/zee met karper decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Twee zeldzame antieke Chinees porseleinen vazen. Cylindrische vazen met tuin/paradijsvogel/goud decor. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Gesigneerde 19e eeuwse Chinese cloisonné bloempot van brons. Met floraal decor et cetera. Met bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 21 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met groen glazuur + decor van bamboe met eekhoorn. Afmeting: Ø 35,5 cm. In goede staat.
Chinese bronzen trekpot met bodemmerk. Octagonaal. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 8,5 x 11 x 7 cm. In goede staat.
Kleine antieke Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 11 x Ø 7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen octagonale dekseldoos met spelende zotjes in tuin decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 12 x 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met edele figuren in landschap decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Verte dekselvazen met figuren in berglandschap decor. Enkele minimale haarlijnen + deksel restauratie. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees Familie Rose porselein. Bestaande uit een kopje met emaille beschildering, floraal decor, met bodemmerk, chip rand. En een kom met tuin decor + bodemmerk, goed. Afmeting: 9 - 12,5 c...
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose tegel met aap in boom decor + tekst + signatuur. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom figuren in landschap/floraal en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Vier delen oud China/Japan. Bestaande uit: Celadon kom, Satsuma figuur, boeddha van natuursteen + merkteken en een houtgestoken fabelfiguur. Afmeting: 13 - 31 cm. In goede staat.
Twee zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Beschadigd. 1x Familie Rose met floraal/figuren in landschap decor, emaille verf. 1x Queng Lung met landschap decor. Afmeting: Ø 26,5 - 30,5 cm. ...
Chinees porseleinen vaas met glanzend theeglazuur + bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese Kantonese dekselvazen met geisha's en zotjes decor. Met bodemmerk. Eén vaas bovenrand gelijmd. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander op drie poten. Draken decor. Haarscheuren. Afmeting: 21 x 23 x Ø 17 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met kostbaarheden decor. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas met perzikboom/vleermuis/draken en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen blauw/witte cup met rondom figuren in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 10,6 cm. In goede staat.
Antieke Oosterse/Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Vroeg 19e eeuw. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.