Kapitale 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met haan in tuin/goud decor. Gelijmd + beschadigd. Afmeting: Ø 38 cm. In matige staat.
Zeer grote oude/antieke Chinese Yixing theekan in pompoen-vorm. Ongemerkt. Deksel gelijmd, chip tuit + gebruikssporen. Afmeting: 16 x 23 x 16 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal met haven decor. Afmeting: 28 x 36 cm. Eén chip. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met lange lijs in tuin decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselvaas met berglandschap/figuren decor + vier tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met druivenranken decor. Afmeting: H 20 - 21 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Noir dekselpot met floraal decor + zware vergulde bronzen monturen. Afmeting: H 40 x Ø 21 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met draken decor + zes tekens bodemmerk. Randglazuur schade. Afmeting: H 9 x Ø 19,5 cm. In goede staat.