Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Queng Lung + Familie Rose. Eén Familie Rose bord haarlijn. Eén Familie Rose bord chip. En één groot bord heeft chips (Queng Lung). Afmeting: Ø 19,5 ...
Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Antieke Japanse of Chinese bronzen vaas met cloisonné florale decors + zeepaarden. Gu vaas. 19e Eeuw. Afmeting: H 39,5 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Japanse vaas met reliëf decor. Zonder deksel. Hectagonaal. Floraal/tempelhonden decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung melkkan, onderkant hengsel stukje af + haarlijnen in glazuur. En een vaasje met zilveren bovenrand theebus, floraal/vogel decor, goed,...
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi porseleinen stemcup met kostbaarheden decor. Haarlijn. Afmeting: H 10 x Ø 8 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met rondom figuren in landschap/floraal decor. Afmeting: H 40 x Ø 31 cm.In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met bloemvaas decor. Afmeting: Ø 23 cm. Eén bord randschade+haarlijn. Eén bord goed.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met emaille tuin decor + goud. Beiden chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Zeldzame antieke Chinese Peking-glazen pijpvaas met floraal decor + Arabische tekens. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels. Floraal/goud decor. Bestaande uit: Zes kopjes + vier schotels. Twee schotels chip, twee schotels goed. Drie kopjes goed, twee kopjes chip. Eén kopje h...
Twee Chinees porseleinen theebussen met deksel. Zotjes/geisha, Kang Xi stijl. Afmeting: H 10,5 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Chinees porselein met draken decor. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 13 - Ø 19,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met groen glazuur + tuin decor in reliëf met vlinders. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 x Ø 20,3 cm. In goede staat.
19e Eeuwse ovale spiegel met parelmoer-inleg. Floraal/vogel/vlinder decor. Afmeting: 35 x 26 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen penselenvaas met floraal en krekel decor. Met bodemmerk. Republiek. Circa 1900. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Kantonese vazen met geisha op lelieblad/kylin koppen en vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbel-oorvaas met draak/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
16e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli kraakschotel met vogels in tuin/coulissen decor. Gelijmd + chips. Afmeting: Ø 29,2 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen vaas met rondom vissen in zee decor. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese vergulde bronzen waterpot op drie poten met floraal/vogel decor. Afmeting: H 8 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kommen. 1x Landschap in coulissen decor, twee chips. 1x 17e Eeuws met figuren in medailles + zes tekens bodemmerk, gerestaureerd, mogelijk ouder? Ming...
Chinees porseleinen Sung schaal met floraal/vissen decor. Met bodemmerk. Reliëf. Afmeting: H 5,7 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit; Chinese voorraadpot met deksel, spelende figuren in tuin decor, randschade. En een vaas met eenden in waterpartij decor, met vier tekens bodemmerk, twee ra...
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. 1x Imari, tuin/goud decor, goed. 1x Familie Verte, tuin decor, twee haarlijnen + restauratie. Afmeting: Ø 20 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met rondom musicerende figuren decor + zes tekens bodemmerk. Kom is in de 19e eeuw gekramd. Afmeting: H 9 x Ø 18 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Familie Verte/goud/tuin decor. Gecontourneerde omranding. Enkele chips + één bord haarlijn. Afmeting: Ø 23,3 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen kopje met geel glazuur en tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 10,2 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met rondom geisha + zotjes in tuin decor. Minimale chip bovenrand. Afmeting: H 33,5 x Ø 27 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met kylin in landschap decor. Met craquelé glazuur. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Grote trompet-vormige Chinees porseleinen vaas met krekel/vlinder decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.
Grote Chinese rolwagen vaas met rondom figuren decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Twee Queng Lung schotels, landschap decor, haarlijn + chips. 1x 19e Eeuw, peterselie decor, met vier tekens bodemmerk, haarlijn. Afmeting: 13 - 14 c m. I...
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Kostbaarheden + tuin decor. Eén bord gaaf, drie borden minimale chip, één bord haarlijn. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Queng Lung. Eén bord gaaf. Twee borden chip. Twee borden haarscheur + chip. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Grote Imari kom met tuin/goud decor, gelijmd. Amsterdams Bont kom met bloemkorf/goud decor, randschade. Afmeting: Ø 15,5 - 20,5 cm. In redelijke staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met floraal decor. Queng Lung. Twee schotels haarlijn + diverse chips. Afmeting: Ø 10 - Ø 12 cm. In redelijke staat.
Drie zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met figuren/hert decor. Eén schotel twee chips. Eén schotel gelijmd. Eén schotel randschade + haarlijnen. Afmeting: Ø 11 cm. In redelijke staat.
Oud Chinees rol schilderij met voorstelling van keizerlijke figuren in paleis + met tekst + signatuur. Gouache op papier. Craquelé. Afmeting: 66 x 37 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen vaas met hoogwaardigheidsbekleders / goden decor. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 61 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen kom met rondom figuren decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 21,8 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinees/Japanse borden met diverse decors. 18e - 19e Eeuw. Twee borden enkele restauratie. Eén bord gaaf. Eén bord gelijmd. Afmeting: Ø 19 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen gemberpot met karaktertekens + houten deksel. Afmeting: H 20 x Ø 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vogels op bloesemtak + tekst decor. Eén chip. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Oude Chinese kom van jade. Groen gevlekt. Afmeting: H 5,5 x Ø 12,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen tablet met blauw glazuur + witte draak in reliëf. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Onder andere; Kang Xi, divers. Drie borden gelijmd, één bord schade. Afmeting: Ø 21 - 26 cm. In matig/redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Chine de Commande suikerpot met Familie Rose, floraal decor. Tevens roos op deksel. Chips aan roos. Afmeting: H 12,5 cm / Ø 11 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen vaas in baluster-vorm met rood floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met ijzer-oxide decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met rood/groen glazuur + craquelé. Op drie poten. Afmeting: H 8 x Ø 7 cm. In goede staat.
Zeven antieke Chinees porseleinen schotels. 17e - 18e Eeuw. Queng Lung + Kang Xi. Vijf Kang Xi schotels met vogel decor, minimale chips. Twee Queng Lung schotels met pagode decor, goed. Afmeting: Ø 1...
Chinees porseleinen pelgrimfles met floraal decor, symbolen en signatuur. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Drie Chinese vazen. 1x Familie Rose dekselvaas met decor spelende kinderen, 19e eeuw. 1x Kantonese vaas met krijger decor + bodemmerk. 1x Chinese vaas met bloemen/kraanvogel/goud/familiewapen decor, g...
Antiek Chinees verguld bronzen Lohan figuur met floraal decor. Boeddhistisch. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met geritste gouden tekst + merktekens. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met geisha's/gevogelte en goud decor, verso krekels. Afmeting: Ø 23,3 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen celadon schotel met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting; Ø 26,3 cm. In goede staat.
Antieke Chinese wierookbrander van brons. 19e Eeuw of veel ouder. Afmeting: 12 x 12 x 7,8 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinese bronzen wierookbrander met drakenkoppen + bodemmerk. Oudere restauratie + haarscheur + gaatje. Afmeting: H 7 x Ø 13 cm. In redelijke staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kommen. Floraal/insecten decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose diepe schotels. Floraal decor. Drie schotels goed. Twee schotels haarlijn. Eén schotel minimale chips. Afmeting: Ø 16,7 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen Kang Xi schotel met tuin/landschap/granaatappel/goud decor. Met bodemmerk. Professionele randrestauratie, chips. Afmeting: Ø 35,3 cm. In redelijk/goede staat...
Chinees porseleinen rolwagen vaas met figuren in tuin decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met draak + rondom floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,7 x Ø 19 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met floraal/symbolen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Meiping vaas met rondom figuren in tuin decor. Baluster vormig. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met jing jang decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselen-aflegger met landschap/goud decor + bodemmerk. Afmeting: 1,5 x 8,2 x 5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose voorraadpot met figuren decor + tekst. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraadpot met figuren decor + teksten. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Chinees porselein. 1x 18e Eeuwse Queng Lung kom met tuin decor, goed. 2x 19e Eeuwse kom met floraal decor + vier tekens bodemmerk. 1x Queng Lung dekselpot met landschap/pagode decor...
Twee Chinees porseleinen celadon vazen. 1x Octagonale pijpvaas met blauw/groen craquelé glazuur. 1x Oorvaas met blauw/groen glazuur. Afmeting: H 20 - 24 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met riviergezicht/pagode decor. Eén bord haarlijn + chip. Drie borden chips. Afmeting: Ø 14 - Ø 15 cm. In redelijke staat.
Grote 16e - 17e eeuwse Chinees porseleinen Ming schotel met tuin/paradijsvogel decor. Afmeting: H 8 x Ø 36,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met perzik decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21,4 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Vaas met floraal/goud decor, chips. 1x Vaas met blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 6 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer gedetailleerde grote Chinees porseleinen Familie Rose knobbelvaas met mille fiori floraal + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met vogel in tuin decor rondom. Met craquelé glazuur. Afmeting: H 15 x Ø 13 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen borden. 1x Schotten decor, haarlijn. 1x Familie Rose/floraal decor, chips. 1x Kang Xi/floraal decor, haarlijn. 1x Familie Rose/floraal decor, chip. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In ...
Chinees porseleinen vaas met figuren aan tafel/zangvogel decor. Met bodemmerk. Chip bovenrand. Afmeting: H 15,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte lampenvoet met figuren decor + houtgestoken voet. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese wierookbrander van brons, met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen figuur. Circa 1880. Chinese vrouw met houder. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Antieke Chinese cloissonné wierookbrander met hengsels. Floraal decor. Cira 1920. Afmeting: H 10 x Ø 13 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese polychrome terracotta figuren in baklijst. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 20 - 28 cm. In goede staat.
Twee Chinese figuren. 1x Lachende boeddha van speksteen. 1x Porseleinen foo-hond met opengewerkte bal, beide poten beschadigd. Afmeting: 8,5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Japanse bronzen wijsheer met cloisonné. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Antieke Japanse bronzen geisha met cloisonné. Met bodemmerk, vis op tablet. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Antiek Chinees geborduurd kleed van zijde. Met zeemonster/figuren/feniks/vleermuis/Quan Yin decor. 19e Eeuw of ouder. Beschadigd. Afmeting: H 58 x B 37 cm. In redelijke staat.
Oostere bronzen boeddha figuur in lotushouding. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Oosters bronzen boeddhistisch Ganesha figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Oosters dansend boeddhistisch figuur Shiva. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Lot diversen. China. Muntgeld + kralen. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 5 cm. In goede staat.
Twee koperen Chinese muntstukken + drie porseleinen penningen. Afmeting: Ø 1,5 - 5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Tibetaanse koperen met messing gebedsrolhouder met karaktertekens + symbolen. Afmeting: L 33,5 cm. In goede staat.