Claas Prins. 1903 - 1968. Houten brug bij Giethoorn. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Hans Sam. Duitse School. Circa 1910. 17e Eeuws figuur met wijnglas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Man met bontmuts en kop soep. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Keith Haring '86. 21e Eeuw. Party Mouse. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.
Gijs ter Wee. 21e Eeuw. Abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? Circa 1920. Stilleven met snoek, bloemen en aardewerk. Eén restauratieplek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 100 cm. In redelijk/goede staat.
Oude lithografie. Cacao van Houten. In lijst. Oosterse vrouw met cacao. 20e Eeuw. Litho op papier. Afmeting: H 76 x B 53 cm. In goede staat.
Bart Peizel, 1930. 1887 - 1974. Stilleven met fruitschaal, glazen pot en inktpot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Buck Taylor. Amerikaanse School. Kust gezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
P.J. Mak of Maks? Circa 1900. Bosgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Jan Bevort. 1917 - 1996. Bosgezicht met berkenbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven met fruit en walnoot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 25 cm. In goede staat.
J.H. Coster. 1846 - 1920. Landschap met boerin en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Frederick de Wit.1629 - 1706. Antieke Hollandse landkaart. Deels handingekleurd. Comitatus Zuptphaniae et Fluminus Islae Nova Delineatio Auctore F. de Wit. Gravure op papier. Afmeting: H 50 x B 57 cm...
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Pointillistisch riviergezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Fransisco Laporta. 1850 - 1914. Impressionistisch dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 30 cm. In goede staat.
David Bles. 1821 - 1899. '46. Studie. Vijf potlood tekeningen in bladgouden lijst. Tekening op papier. In goede staat. Afmeting: H 21x B 27 cm.
J.J. Hovener. 1936 - . Strandgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989. Abstract/figuratief. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 59 x B 42 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Havengezicht met ophaalbrug. Olieverf op karton. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Man met wijnglas. Enkele restauraties. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 54 cm. In redelijke staat.
B.C. van Ettinger. 1916 - 1991. Rotterdams stadsgezicht met grachten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 90 cm. In goede staat.
H.J. van Wijngaard. 1922 - 2012. Hollandse platbodems op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Zonnig dorpsgezicht, St. Pierre Guiberon, Frankrijk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 32 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Dubbel gesigneerd. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
J. Gosen. '93. Kerkinterieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Indonesische School. Indonesische schone in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x B 32,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuws ikoon. Russisch of Grieks. Ongerestaureerd. Afmeting: H 36 x B 28 cm. In redelijke staat.
Zes achter-glas-schilderijen. Divers. Religieus. Katholiek. Afmeting: 20 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Carl Enger. 1881. Duitse School. Middeleeuwse lansdrager. Olieverf op linnen. Beschadigd. Afmeting: H 110 x B 75 cm. In matige staat.
Sam Schellink. 1876 - 1958. Landschap met wilde orchidee. Aquarel op papier. Afmeting: H 53 x B 39 cm. In goede staat.
Lien Verburgt-Kramers. Monogram. 1876 - 1968. Moeder met kind. Aquarel op papier. Afmeting: H 62 x B 48 cm. In goede staat.
Chirs Snijders. 1881 - 1943. Hollands riviergezicht met molens en vrachtboot. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 25 x B 46 cm. In goede staat.
Janos Pentelei Molnar. 1878 - 1929. Stilleven met glaswerk. Olieverf op linnen. Bedoekt. en deels in het zwart bijgeschilderd Afmeting: H 63 x B 78 cm. In redelijke staat.
A. Woelki. 1908 - 1987. Düsseldorfer Schule. Gezicht op brug over de Rijn bij Düsseldorf. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 100 cm. In goede staat.
H.J. Doodkorte. 1842. Hollands dorp met figuren in de winter. Sepia op papier. Afmeting: H 20 x B 28 cm. In goede staat.
Mel Ramos. Nr. 199/500. Bandenreclame Le Mans met pin up girl. Lithografie op papier. Afmeting: H 35 x B 26,5 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 32/199. Liggend vrouwelijk naakt. Lithografie op papier. Afmeting: H 73 x B 57 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Figuur met koe. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 35 x B 63 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Koperen melkkan met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.
F. v.d. Burg. Het Witte Huis te Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
J. Faut. Pendant. Circa 1900. Franse School. Impressionistisch landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 23 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Landschap met boerderij, vrouw doet de was. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 41 cm. In goede staat.
ULCO. Glimmerveen. 1958 - . Surrealistisch landschap met reigers. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Karel Appel. 1921 - 2006. Nr. 136/175. Katachtig figuur. Lithografie op papier. Afmeting: H 73 x B 54 cm. In goede staat.
18e Eeuwse pendant. Duitse School. Ongesigneerd. Twee karikaturen van Duitse officieren, rond 1780. Olieverf op papier. Marouflé. Afmeting: H 17 x B 13 cm. In goede staat.
Rolf Dieter Meyer-Wiegand. 1929 - 2006. Düsseldorfer Schule. Meisje met dieren in het park. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 18 x B 15 cm. In goede staat.
Rolf Dieter Meyer-Wiegand. 1929 - 2006. Düsseldorfer Schule. Figuren in het park. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
Jan Scholten. 1948 - . Zomers Hollands riviergezicht met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
C. Verschuur. Pseudoniem Cor Bouter. 1888 - 1966. Landarbeider met hooiwagen, paarden en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.
H.J. van Wijngaard. 1922 - 2012. Groot IJsselgezicht bij avond met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
Willem Anton Alexander Knip. 1821 - 1909. Haagse School. Landschap met boerderij en waterpartij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
Guillaume Theodor Lo-A-Njoe. 1937 - . Abstracte compositie. Acryl op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Betsy Dom (Betsy Gelder). 1885 - 1936. Vaas met bloemen in art deco-stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 63 cm. In goede staat.
J. Franken. (Zoon). 20e Eeuw. Vrouw op balkon bij zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Andy Warhol. 1928 - 1987. Two dollar biljet met twee signaturen en postzegel. Andy Warhol + president Thomas Jefferson. Series 1976. G. 37153244A. In PVC houder + certificaat. Afmeting: 15,5 x 6,7 cm....
Monogram H.R. 20e Eeuw. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Vijf gesigneerde oude/antieke Japanse houtsnedes. Divers. Houtsnedes op papier. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.
Gesigneerd Japans zijde-schilderij. Vogel aan waterkant. Handgeschilderd op zijde. Gemengde techniek. Afmeting: H 18 x B 19 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret Duitse officier. Verso Onkel Max et cetera. Gouache op papier. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.
Monogram T.V.D.B. 1859. Stal interieur met vee, boer en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 72 cm. In goede staat.
Portret Santa Rosa de Lima. 19e Eeuw. Religieus portret . Olieverf op linnen. Enkele oudere restauraties. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Olieverf studie figuren. Olieverf op papier. Afmeting: H 46 x B 30 cm. In goede staat.
D. Hoenson. Java 1939 (verso). Landschap met Javaanse vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,5 x B 24 cm. In goede staat.
Frederic de Smet, 1936. 1876 - 1948. Belgische School. Havengezicht met kerk Ostende. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.
Daan Muhlhaus. 1907 - 1981. Delftse poort Rotterdam, met figuren en old timers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Willem Weissenbruch. 1864 - 1941. Boeren binnenhuis met kippen. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 37 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Zittend vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 53 x 33 cm. In goede staat.
Richard Robjent. 1937 -. Waterlandschap met opvliegende eenden. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 34 cm. In goede staat.
Jan Sluyters. 1881 - 1957. Hollands dorpsgezicht met figuren. Onderrand + bovenin beschadigd. Zwarte inkt + opgeloogd wit. Verso anekdote + Berlijn 1938. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In redelijke staat.
Pieter Gerardus van Os. 1776 - 1839. Landschap met figuren en paarden bij huis. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 42 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Alexandr Alekseyich Borisov. 1866 - 1934. Russische School. Hagi Sophia moskee Istanboel. Vochtvlekken. Aquarel op papier. Afmeting: 15 - 25 cm. In redelijke staat.
(Naar) van de Vos. 20e Eeuw. Stal met aap en honden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Jos Engbersen, 2010, Almelo. Keniaanse man met bot en hoed. Hakuna Matata. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Jos Engbersen, Almelo. 2011. Portret Afrikaanse man met fez. Olieverf op linnen. Afmeting: H 71 x B 70 cm. In goede staat.
Ikoon Madonna Pieczerko. 20e Eeuw. Ikoon met verzilverde houder, geheel in vitrine kast. Afmeting: H 42 x B 32 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Terry Donahue, 1956. Landschap met edelhert. Gouache op papier. Afmeting: H 37 x B 75 cm. In goede staat.
Terry Donahue. 1956 - . Landschap met edelherten. Gouache op papier. Afmeting: H 35 x B 75 cm. In goede staat.
Peter Westcott. Engelse School. Birmingham 1947. Naturalistisch zeegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 93 x B 125 cm. In goede staat.
Jan Michiel Ruyten. 1813 - 1881. Hollands gezelschap in koninklijke sloep. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
P.L. Kluyver. 1816 - 1900. Hollands wintergezicht met wandelaar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 31,5 cm. In goede staat.
Antieke steendruk. Graf von Bentheim Steinfurt. Wien door Artaria & Compagnie. 19e Eeuw. Afmeting: H 26 x B 22 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Schaatsen aantrekken op het ijs met vele figuren en koek en zopie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Seriegrafie Superman. D.C. Comics. Ontwerp Andy Warhol 1981. Seriegrafie op papier. Afmeting: H 97 x B 97 cm. In goede staat.
Gijsbertus J. van Overbeek. 1882 - 1947. Hollands landschap met ploegende boer en paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
van Noort. Zomers strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Jan te Wierik, '83. 1954 - 2002. Abstracte figuratieve compositie. Acryl op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1860. Stilleven met fruit, vlinder en vaas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 32,5 cm. In goede staat.
C.J. Mension. 1882 - 1950. Boos kijkende aap in boom. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 29 x B 23 cm. In goede staat.
Nicolaas Martinus Wijdoogen. 1824 - 1898. Hollands strandgezicht met platbodems en vissersvolk. Olieverf op linnen. Oudere restauratie. Afmeting: H 35 x 51 cm. In goede staat.
d'Apres Firmin Girard door Saugrin. 19e Eeuw. Franse School. Twee dames en meisje plukken bloemen in tuin. Olieverf op lithografie. Afmeting: H 36 x B 25 cm. In redelijke staat.