Andy Warhol. 1928 - 1987. One Dollar biljet met twee signaturen, Andy Warhol met president Washington. Series 1957, S8266 170 A. In PVC houder + certificaat. Afmeting: 15,5 x 6,7 cm. In goede staat.
Atelier Paul Dom. 1885 - 1978. Herkomst nalatenschap familie Dom. Koetsen in Parijs met wachtende koetsiers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 80 cm. In goede staat.
Malcolm Cheape. 1964 - . Reddingsschip op droogdok. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 72 x B 48 cm. In goede staat.
Karel Appel. 1921 - 2006. Nr. 136/175. Katachtig figuur. Lithografie op papier. Afmeting: H 73 x B 54 cm. In goede staat.
Arie Johannes Zwart. 1903 - 1981. Landschap met boerderij, boer, boerin en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
J.F. Scherrewitz. 1868 - 1951. Boeren schuur met kip. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 42 cm. In goede staat.
Thijs Buit. 1934 - . Dorpsstraat. Olieverf op papier. Afmeting: H 23 x B 29 cm. In goede staat.
van Noort. Zomers strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws ikoon. Russisch of Grieks. Ongerestaureerd. Afmeting: H 36 x B 28 cm. In redelijke staat.
Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. '89. Nr. 136-150. Abstracte voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 52 x B 68 cm. In goede staat.
Anton Verhoeven. 1920 - 2006. Stilleven met fruit en Roemer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Wim Wander Kersten. 1908 - 1974. Titel: Compositie I, Nr. 91-16. Olieverf op karton. Afmeting: H 43 x B 58 cm. In goede staat.
Simon Maris. 1873 - 1935. Portret jonge vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 15 cm. In goede staat.
Mel Ramos. Nr. 199/500. Bandenreclame Le Mans met pin up girl. Lithografie op papier. Afmeting: H 35 x B 26,5 cm. In goede staat.
David Bles. 1821 - 1899. '46. Studie. Vijf potlood tekeningen in bladgouden lijst. Tekening op papier. In goede staat. Afmeting: H 21x B 27 cm.
Herkomst atelier Eef de Weerd. 1926 - 1989. Kerk (expressief). Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
J.J. Vermeul. Circa 1930. Arabisch stadsgezicht met veel figuren en olifant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Anton Verhoeven. 1920 - 2006. Stilleven met glas, tin et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 32/199. Liggend vrouwelijk naakt. Lithografie op papier. Afmeting: H 73 x B 57 cm. In goede staat.
Jacob Ritsema. 1869 - 1943. Binnenhof met boerenvrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 72 cm. In goede staat.
Aris Knikker. 1887 - 1962. Poldergezicht met knotwilg. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 38 cm. In goede staat.
Adrianus Johannes Zwart. 1903 - 1981. Drentse boerderij met boerin en geit. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
Gelithografeerde keramieken tegel met een voorstelling van Degas. Ballerina. Gelimiteerd. Nr. 87/350. Litho op keramiek. Afmeting: H 20 x B 14,5 cm. In goede staat.
Cornelis van Leemputten. 1841 - 1902. Schapen en kippen in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 24 cm. In goede staat.