Hugo van Schaik. 1872 - 1946. Hollands riviergezicht met schepen en dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Haagse School. Landschap met koeien. Afmeting: H 50 x B 70 cm . In goede staat.
N. Zeleky. 1929. Hongaarse School? Vrouw aan het aardappelen schillen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
D. Hoenson. Java 1939 (verso). Landschap met Javaanse vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,5 x B 24 cm. In goede staat.
H. Weegewijs. 1875 - 1964. Koffiemalende boerenvrouw in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met schelpen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met perziken. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Chirs Snijders. 1881 - 1943. Hollands riviergezicht met molens en vrachtboot. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 25 x B 46 cm. In goede staat.
Ton Schulten (Ootmarsum). Twents coulissen landschap. Offset print op papier. Afmeting: H 50 x B 72 cm. In goede staat.
Gijs ter Wee. 21e Eeuw. Abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Gerhart Bakker. Stadspoort van Elburg met haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
A.J. Berry. Circa 1920. Katwijkse bomschuiten met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 54 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met wilde aardbeien, pruim en abrikozen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kastanjes. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en oesters. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Chinese School. 20e Eeuw. Chinese jonge vrouw met parasol. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
J. Schijvens. 20e Eeuw. Boerderij met koeien en knotwilg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
W. Hardja. 1945 -. Indonesische School. Indonesische schone aan het eenden voeren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
Thijs Buit. 1934 - . Landschap. Acryl op papier. Afmeting: H 24 x B 29 cm. In goede staat.
H. Rietberg. 20e Eeuw. Indonesische School. Landschap met vuurboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
M. van Eys. Circa 1900. Belgische School. Belgische stad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 75 cm. In goede staat.
Herman Brood. 1946 - 2001. Texoprint. De Kus. Litho op linnen. Afmeting: H 42 x B 37 cm. In goede staat.
Antieke steendruk. Graf von Bentheim Steinfurt. Wien door Artaria & Compagnie. 19e Eeuw. Afmeting: H 26 x B 22 cm. In goede staat.
Henk Poeder. 1897 - 1958. Heidegezicht met bloeiende brem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Zuid Amerikaanse School. Lépeza? Circa 1930 - 1950. Verso Bananales en El Magdalena (Colombia?) Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 54 cm. In goede staat.
Kars Persoon. 1954 - Figuratieve voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 54 x B 47 cm. In goede staat.
Nico Baak. 1892 -1961. Twenste boerderij. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 41,5 x B 49 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret Duitse officier. Verso Onkel Max et cetera. Gouache op papier. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.
Vijf gesigneerde oude/antieke Japanse houtsnedes. Divers. Houtsnedes op papier. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989. Abstract/figuratief. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 59 x B 42 cm. In goede staat.
Jan te Wierik, 1995. 1954 - 2002. Nummer 47/80. Figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 47 x B 85 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren bij kaarslicht in taveerne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 19e Eeuw. Duitse School. Landschap met ruïne bij avond met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 41 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands huis met annotatie 1622 en figuren. Deels bijgeschilderd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 41 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Panoramisch landschap met boerenhuis, wandelaar en paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Chinese School. 20e Eeuw. Slapende jonge keizer met Chinese tekst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Riem Visser + P.A. Nijgh. Circa 1930. Twentse schilders. 1x Riem Visser, platbodem op meer. 1x P.A. Nijgh, 1876 - 1959, vaas met violen. Aquarellen op papier. Afmeting: 25 x 37 cm. In goede staat.
Jan H. Meijer. 1946. Aardewerken pot met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
L. van Santen. 20e Eeuw. Zandpad met boerenhuis en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
L. Basset. Circa 1960. Franse School. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 61 x B 93 cm. In goede staat.
Arend van de Pol. 1886 - 1956. Hollands landschap met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.
Fiem. Tweede helft 20e eeuw. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Dame op bank in bos. Olieverf op karton. Afmeting: H 21 x B 14 cm. In goede staat.
Gerard Krol, 1914. 1882 - 1950. Boer op zandpad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 37 cm. In goede staat.
Pieter de Regt. 1877 - 1960. Plasgezicht met waterlelies en boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? Circa 1920. Stilleven met snoek, bloemen en aardewerk. Eén restauratieplek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 100 cm. In redelijk/goede staat.
G. Janssens. Belgische School? Circa 1930. Vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Eén beschadiging. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In redelijk/goede staat.
M. Winder, 1903. Riviergezicht met koeien langs de rivierkant. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 77 cm. In redelijk/goede staat.