Zilveren St. dupont pen, 56JCE49, en vergulde pen, Silvermatch. Beide pennen voorzien van een ribbewerking. 12,5-14cm.
Lot met 11 antieke zilveren knopen, 800/000, gladde modellen. ø14-17,5mm. ca 16,2 gram. Enkelen beschadigd, verder in goede staat
Zilveren breischede, 833/000, met bandelwerk en clip met monogramgravure A.F.A.. 16 cm. iets gedeukt. MT.:P.R.Cabboes, Leeuwarden, 1837-1859. ca 22,6 gram.