Zestien stuks diverse polychrome Makkumer tegels. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Anton Verhoeven. 1920 - 2006. Stilleven met fruit en Roemer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Ton Schulten (Ootmarsum). Twents coulissen landschap. Offset print op papier. Afmeting: H 50 x B 72 cm. In goede staat.
A. Lignas. Circa 1880. Wandelaar in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 22 x B 27 cm. In goede staat.
Jan Kelderman. 1914 - 1990. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Vier oude Chinese muntstukken. 1x 1926 Dollar Rep. China. 1x One Dollar 1911. 2x Divers. Afmeting: Ø 3,9 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer groot antiek Hollands tegeltableau. Hollands landschap met boerderij, molen en vee. 20e Eeuw. Enkele tegels haarlijn. Eén tegel beschadigd. Afmeting: 46 x 181 cm. In redelijke staat.
J.J. Hovener. 1936 - . Strandgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.
H.J. van Wijngaard. 1922 - 2012. Hollandse platbodems op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen kan met Chinese tekst. Bodemvondst. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 20e Eeuw. 17e Eeuws fregat. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 27 cm. In goede staat.
P.B. Cop. 1947. Strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Frederik Kaxnaa. 20e Eeuw. Indonesische School. Indonesisch landschap met vulkaan. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose wandvaas met floraal + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 19,7 cm. In goede staat.
Joh. Larij. Vaas met narcissen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 48 cm. In goede staat.
F. Brandt. 20e Eeuw. Vaas met rozen en druiven. Olieverf op linnen. Afmeting; H 55 x B 40 cm. In goede staat.
Gijs ter Wee. 21e Eeuw. Abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen met floraal decor. Met bodemmerk. Beide vazen iets ingekort. Afmeting: H 31 - 31 cm. In redelijke staat.
Verguld harmonica manuscript. Thailand/Laos. 20e Eeuw. La Na schrift. Religieus schrift voor tempels. Waarschijnlijk boeddhistisch. Afmeting: 7 x 40 x 20 cm. In goede staat.
Vijf delen Chinees porselein. Divers. 1x Meiping drakenvaas met zes tekens bodemmerk, goed. 1x Kantonese dekselvaas, beschadigd. 2x Schotels, divers, goed. 1x Drakenvaas met vier tekens bodemmerk, goe...
18e Eeuwse Delftse Fayence apothekers schenkkan met tekst Sendiviae. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence apothekerspot. Passulie Minor. Haarscheuren + rand gelijmd. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.
Drie helmen. 20e Eeuw. Onder andere; 2x Bobby-helm, Engeland. En één militaire helm met binnenhelm. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.
Antiek Frans dubbelloops penvuur jachtgeweer met aparte beveiligingen in de loop. 'Aury A. St. Etienne'. Mogelijk ooit kolf vervangen. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.