19e Eeuws Frans bronzen figuur. Paardenmenner. Naar Coustou. Afmeting: 37 x 32 x 13 cm. In goede staat.
Zeer grote 17e - 18e eeuwse eikenhouten putti. Duitsland. Barok. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch kleed. Rood-oranje en blauw van kleur. Afmeting: 210 x 140 cm. In goede staat.
Handgeknoopte Perzische loper. Voornamelijk rood van kleur. Afmeting: 270 x 75 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten empire commode met vier lades en volle geëboniseerde Korinthische zuilen. Circa 1810. Afmeting: 85 x 86 x 50 cm. In goede staat.
Anton Verhoeven. 1920 - 2006. Stilleven met fruit en Roemer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Antieke Engelse Davenport secretaire van mahoniehout. Met schrijfklep en lades in zijkant. Circa 1880. Afmeting: 90 x 53 x 56 cm. In goede staat.
A. Lignas. Circa 1880. Wandelaar in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 22 x B 27 cm. In goede staat.
Jan Kelderman. 1914 - 1990. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten vitrine opzetkast met panelen. Twee-delig. Circa 1900. Afmeting: 201 x 115 x 45 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 20e Eeuw. 17e Eeuws fregat. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 27 cm. In goede staat.
Vier antieke mahoniehouten laat biedermeier stoelen met velours stoffering. Circa 1850. Afmeting: 95 x 55 x 47 cm. In redelijke staat, moeten verlijmd worden
Grote Chinese gestoken armleunstoel van hardhout. Met leeuw/olifantkoppen en draken. ca 1920. Afmeting: 86 x 63 x 69 cm. In goede staat.
Zware palissanderhouten armleunstoel met floraal snijwerk. Circa 1850. Met latere goede stoffering (zijde). Afmeting: 100 x 61 x 65 cm. In goede staat.
P.B. Cop. 1947. Strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Frederik Kaxnaa. 20e Eeuw. Indonesische School. Indonesisch landschap met vulkaan. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Henricus '89. Twee western cowboys. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
J.G. Lempereur. Circa 1950. 1902 - 1985. Franse School. Parijs, meisje. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 21 cm. In goede staat.
Arend v.d. Pol. 1886 - 1956. Landschap met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48,5 x B 37,5 cm. In goede staat.
Ton Schulten (Ootmarsum). Twents coulissen landschap. Offset print op papier. Afmeting: H 50 x B 72 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen schenkkan met blauw decor. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.
J.J. Hovener. 1936 - . Strandgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.
Drie helmen. 20e Eeuw. Onder andere; 2x Bobby-helm, Engeland. En één militaire helm met binnenhelm. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.
Antiek Frans dubbelloops penvuur jachtgeweer met aparte beveiligingen in de loop. 'Aury A. St. Etienne'. Mogelijk ooit kolf vervangen. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.