This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

54. Oktoberveiling

AD-

Auction on Thursday, October 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

C.J. Snoeyerbosch, Oude man kijkt naar hemel
Starting price 50 EUR

C.J. Snoeyerbosch. 1891 - 1975. Oude man kijkt naar hemel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

Fu Ming Ye, Havengezicht met schepen
Starting price 300 EUR

Fu Ming Ye. Chinese School. 20e Eeuw. Havengezicht met schepen. In 19e eeuwse stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 60 cm. In goede staat.

Zilveren schaal Jugendstil
Result: 300 EUR

Zilveren schaal, 800/000, jugendstil, ovaal model versierd met opengewerkt floraal decor. MT.: Bruckmann & Söhne, Heilbronn, gemerkt M.B. Firmanss ca.305 gram. 33x21x4,5cm. In goede staat.

Zilveren bakje met voorstelling
Starting price 120 EUR

Zilveren bakje, 833/000, schuitvormig model, versierd met verschillende voorstellingen met dieren. Het bakje is voorzien van een hengsel. MT.: vermoedelijk W.Lobbensteijn, Schoonhoven, jl.:C:1912. 8x6...

Zilveren kan
Result: 225 EUR

Zilveren kan, 925/000, lang fijn model op een ronde voet. Versierd met malachiet-achtige stenen en opgesoldeerde draadbewerkingen. Deukje in de tuit, verder in goede staat. Israel. 17x9x23cm. ca 245 g...

J.G. Timmermans, Gezicht op een kasteel
Result: 30 EUR

J.G. Timmermans. Hollandse School. Gezicht op een kasteel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

A. Martens, Hollands havengezicht
Result: 50 EUR

A. Martens. 1888 - 1936. Circa 1930. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Atelier Keerbergen, The life smoking woman
Starting price 50 EUR

Atelier Keerbergen Tweede helft 20e eeuw. Titel: The life smoking woman. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 54 x B 28 cm. In goede staat.

Zilveren bestek
Result: 1.200 EUR

Zilveren bestek, 835/000, met 6 kleine lepels en 5 kleine vorken, 10 grote lepels en 11 grote vorken, een eierlepel, 2 vismessen, een klein vleesvorkje, een sauslepel, een groentelepel, aardappellepel...

Zilveren bonbonmand met hengsel
Starting price 130 EUR

Zilveren mandje, 833/000, rond model met omgeslagen gecontourneerde rand voorzien van graveerwerk. Voorzien van een speciaal gezaagd decor: MK AANDENKEN 5 JULY 1857. Geplaatst op een 6 kantige voet en...

Zilveren chocoladekan
Result: 550 EUR

Zilveren chocoladekan, 833/000, strak model, Art Deco, met houten greep. 's Gravenhage, jl.:K:1920. 15x10x13cm. ca 234 gram. In goede staat.

Joop Kropff, Chinese vaas met bloemen
Starting price 220 EUR

Joop Kropff. 1892 - 1979. Chinese vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Portret jonge vrouw
Starting price 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. A. Danerson? Portret jonge vrouw. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 23 x B 17 cm. In goede staat.

G. Bakker, Stadspoort met haven Elburg
Result: 100 EUR

Gerhart Bakker. Stadspoort van Elburg met haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Sigarenkoker & cassette met pijpje
Starting price 120 EUR

Sigarenkoker met zilver, 833/000, en een cassette met barnsteenpijpje met gouden rand, 585/000. Leren sigarenkoker met zilveren gezaagd element met een paard en koets voorzien van een haak en bevestig...

Zilveren petit-four schep
Result: 45 EUR

Zilveren petit four schep, 835/000, voorzien van een opengewerkt blad met een gekrulde steel. Leeuwarden, jl.:i:1943. 11x6,5cm. ca 43 gram. In goede staat.

Zilveren bonbonmand
Result: 80 EUR

Zilveren bonbonmand, 835/000, ovaal gezaagd model met pompoen, raster en floraal decor. Voorzien van een gecontourneerde rand met parelbewerking. Met grepen met floraal patroon en geplaatst op 4 klauw...

Zilveren bonbonmand
Result: 90 EUR

Zilveren bonbonmand, 833/000, ovaal model met gezaagd biedermeierdecor, op een ovaal gezaagde rand en voorzien van 2 grepen in floraal decor. MT.: onduidelijk, Leeuwarden, jl.: O:1949. ca 145 gram. 19...

Lot Chinees zilver (3x)
Starting price 80 EUR

Lot Chinees zilver met een klemband, 925/000, rijkelijk versierd aan de binnenzijde en aan de bovenzijde voorzien van bloemen en een chinees teken. ø8 cm, En twee zilveren houders met een oor in de vo...

Zilveren roomkan, 18e eeuw
Result: 130 EUR

Antieke Engelse zilveren roomkan, 925/000, Rond model, geplaatst op 3 bewerkte poten met palmetten. De kan is voorzien van een versiering met voluten, een voorstelling met bomen en vogels en een groot...

Zilveren bonbonmand met strik
Result: 150 EUR

Zilveren bonbonmand, 833/000, ovaal model met gezaagd spijlen en cirkeldecor. Voorzien van parelrand en greepjes in de vorm van strikken. Geplaatst op 4 pootjes. MT.:J. de Vries, Hoorn, jl.:H:1817. 1...

Zilveren specerijen set, 4-delig
Result: 650 EUR

Zilveren specerijenset met blauw glas, 833/000. Een set met 2 opengewerkte mosterdpotjes en specerijenbakjes, rond en ovaal model geplaatst op 4 bokkepoten. Rijkelijk versierd met guirlandes, ramskopp...

Zilveren schaal met hengsel
Starting price 1.100 EUR

Kapitale zilveren ronde schaal, 800/000, met geschulpte rand, voorzien van een hengsel en geplaatst op een zeskantige voet. Voorzien van parelranden. 30x26x36cm. ca 1090 gram. MT.: Wilhelm Binder, Sch...

Zilveren vaas, Chinees / Japans
Result: 1.000 EUR

Zilveren vaas, Chinees / Japans, op ronde voet, met een voorstelling van strijders te paard, met floraal decor en een groot glad schild. ca 339 gram. ø10x24cm. In goede staat.