Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Onder andere; Kang Xi, divers. Drie borden gelijmd, één bord schade. Afmeting: Ø 21 - 26 cm. In matig/redelijke staat.
Chinees porseleinen vaas in baluster-vorm met rood floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met rood/groen glazuur + craquelé. Op drie poten. Afmeting: H 8 x Ø 7 cm. In goede staat.
Antiek Chinees verguld bronzen Lohan figuur met floraal decor. Boeddhistisch. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met geritste gouden tekst + merktekens. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen celadon schotel met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting; Ø 26,3 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kommen. Floraal/insecten decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose diepe schotels. Floraal decor. Drie schotels goed. Twee schotels haarlijn. Eén schotel minimale chips. Afmeting: Ø 16,7 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen rolwagen vaas met figuren in tuin decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met floraal/symbolen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met jing jang decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose voorraadpot met figuren decor + tekst. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraadpot met figuren decor + teksten. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Chinees porselein. 1x 18e Eeuwse Queng Lung kom met tuin decor, goed. 2x 19e Eeuwse kom met floraal decor + vier tekens bodemmerk. 1x Queng Lung dekselpot met landschap/pagode decor...
Twee Chinees porseleinen celadon vazen. 1x Octagonale pijpvaas met blauw/groen craquelé glazuur. 1x Oorvaas met blauw/groen glazuur. Afmeting: H 20 - 24 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met riviergezicht/pagode decor. Eén bord haarlijn + chip. Drie borden chips. Afmeting: Ø 14 - Ø 15 cm. In redelijke staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Vaas met floraal/goud decor, chips. 1x Vaas met blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 6 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer gedetailleerde grote Chinees porseleinen Familie Rose knobbelvaas met mille fiori floraal + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met vogel in tuin decor rondom. Met craquelé glazuur. Afmeting: H 15 x Ø 13 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen borden. 1x Schotten decor, haarlijn. 1x Familie Rose/floraal decor, chips. 1x Kang Xi/floraal decor, haarlijn. 1x Familie Rose/floraal decor, chip. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In ...
Chinees porseleinen vaas met figuren aan tafel/zangvogel decor. Met bodemmerk. Chip bovenrand. Afmeting: H 15,5 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinese wierookbrander van brons, met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen figuur. Circa 1880. Chinese vrouw met houder. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Antieke Chinese cloissonné wierookbrander met hengsels. Floraal decor. Cira 1920. Afmeting: H 10 x Ø 13 cm. In goede staat.