Bijzonder zilveren tafelklokje, 13 lothig, 812/000, in de vorm van een schildpad met daarin een uurwerk met wit emaille wijzerplaat. De kloksleutel is tevens in de vorm van een schildpad. Oostenrijk/H...
Empire-stijl verzamelaarskast van mahoniehout, met roldeuren, bronzen versieringen en diverse schuiflades voor munten of mineralen et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 140 x 55 x 39 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Japanse draaibare tafel met etageres en klauwpoten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 50 cm. In goede staat.
Zilveren lepeldoos, 835/000, rechthoekig model met gecontourneerd deksel voorzien van floraal graveerwerk en een gecontourneerde greep. Met lijnendecor langs de zijkanten en geplaatst op 4 klauwpoten....
Zilveren theekan, 925/000, op een ronde voet versierd met gedreven floraal decor en cartouche. Met houten greep en een scharnierend deksel met floraal decor en houten knop. MT.: Josiah Williams & co, ...
Zilveren vaas, 833/000, op ronde voet met amandelvormige details. de hele vaas is voorzien van een hamerslag decor.MT.: Zilverfabriek Begeer, Voorschoten, jl.:P: 1925. ø11,5x15cm. ca 180 gram. In goed...
Zilveren brandewijnkom, 833/000, rijkelijk versierd met bijbelse voorstellingen, MT.: Pieter Schmitz, Leeuwarden, jl.:T:1828. 24x13x8cm. ca 190 gram. In goede staat.
18e Eeuwse Schotse eikenhouten hangspinde. Met schappen en drie lades achter de deur. Mooie patina. Afmeting: 70 x 61 x 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse palissanderhout fineer belijmde eettafel. Enkele fineerschades bij voet. Afmeting: H 76 x Ø 125 cm. In redelijke staat.
Zilveren doos, 833/000, rechthoekig model met lijnendecor en voorzien van een gegraveerd deksel met lijnen en cirkelpatronen. En een afgesleten monogramgravure. MT.: C. van Dam Kooijman, Schoonhoven, ...
Fraaie zilveren broodmand, 835/000, ovaal model met gezaagd spijlen en ovaaldecor, geplaatst op een ovale ring met filetrand. De broodmand is voorzien van 2 leeuwenmacrons met ogen. 28x18x10cm. ca 359...
Antieke Engelse mahoniehouten kaptafel met lade. Circa 1900. Afmeting: 68 x 35 x 24 cm. In goede staat.
Mahoniehouten nachtkastje met deur + lade. Circa 1850. Afmeting: 53 x 42 x 41 cm. In goede staat.
Mahoniehouten wortelnoten commode. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 114 x 49 cm. In goede staat.
Antieke zilveren kandelaar, rond 1800, op een gecontourneerde ronde voet met een getorste bewerking doorlopend over de hele kandelaar. ø15x28cm.
Zilveren schaar met schede, 833/000. Schaar met zilveren ogen versierd met graveerwerk, geplaatst in een zilveren schede met graveerwerk. 12,5 cm. ca 25,1 gram. In goede staat.
Decoratieve (hal)spiegel met facet geslepen spiegel in zwart/gouden lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 100 x B 74 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde rococo-stijl spiegel. Afmeting: H 115 x B 90 cm. In goede staat.
Zilveren bestekset, 835/000, met 12 taartvorkjes, 12,5cm, 12 kleine lepeltjes, 8 cm, een suikerlepel, 11cm, en een taartschep, 22cm. Allen voorzien van een getorste steel bekroond met een zilveren bol...
Prachtige 19e eeuwse Engelse commode van mahoniehout met zes lades, band-intarsia en origineel beslag. Afmeting: 132 x 115 x 51 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Bruin lederen armleunstoel met houten poten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 78 x 70 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten chiffoniere met zes lades. Circa 1840. Afmeting: 158 x 106 x 50 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Stel zilveren kandelaren, 925/000, 3 lichts, op een vierkant gecontourneerde voet voorzien van een zuil met 2 armen. De kandelaar is voorzien van zeskantige lichten. 26x13x21cm. Totaal ca 1200 gram, m...
Twee zilveren strooiers, 925/000, rond model op ronde voet met getorste rand. Gevuld met glazen binnenkanten. bruto gewicht 296 gram. Een enkele oneffenheid verder in goede staat.