Vijf delen Chinees porselein. Divers. 1x Meiping drakenvaas met zes tekens bodemmerk, goed. 1x Kantonese dekselvaas, beschadigd. 2x Schotels, divers, goed. 1x Drakenvaas met vier tekens bodemmerk, goe...
Grote antieke gietijzeren parapluhouder met ranken decor. Circa 1900. Afmeting: 80 x 45 x 22 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse houtsnijwerk panelen. Neo renaissance, neo gotisch. Afmeting: 30 - 75 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence apothekers schenkkan met tekst Sendiviae. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Ikoon Madonna Pieczerko. 20e Eeuw. Ikoon met verzilverde houder, geheel in vitrine kast. Afmeting: H 42 x B 32 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence apothekerspot. Passulie Minor. Haarscheuren + rand gelijmd. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.
Jan Michiel Ruyten. 1813 - 1881. Hollands gezelschap in koninklijke sloep. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Schaatsen aantrekken op het ijs met vele figuren en koek en zopie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse mahoniehouten meetinstrumenten met messing. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.
Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden. Divers. Floraal/tuin met koekoek decor. Twee delen chips en/of haarlijn. Afmeting: Ø 12,5 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen antiek glaswerk. 1x Vaasje (inktpot?) van kristal met goud decor, circa 1900. 1x Dekseldoos, Fachschule Stienschönau, Haida met zwaan decor. Minimale chip mogelijk. Afmeting: Ø 7 - 13 cm. I...
Collier van gefacetteerde goudsteenkralen, ø 10mm, bevestigd aan een ovale geelgouden sluiting, 18x11mm, lengte 47,5 cm. In goede staat
Grote antieke Franse glazen vaas met reliëf landschap decor. Jugendstil. Circa 1900. Ongemerkt. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Zes antieke Japanse borden. Onder andere; Kakiemon en Imari. Twee borden gelijmd, één bord chip, grootste bord chips. Afmeting: Ø 13 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met 18 bedels, 925/000, van o.a. Pandora, Baccio en Tedora. Totaal ca 61,6 gram. In goede staat
Grote dikwandige A.D. Copier Leerdam Unica vaas uit het jaar 1946. Met tin craquelé. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.
Groen emaille hanghorloge. Rond mechanisch horloge met parelrand, groene wijzerplaat, ø 29 mm. Aan de achterzijde zit een versiering met groen en goudkleurig emaille. Geheel is van zilver. Enkele pare...
Zeven antieke Japanse Imari porseleinen kommen. Divers. Eén haarlijn + enkele chips. Afmeting: Ø 12 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Oude postzegels + Hollandse munten collectie. Postzegels Holland + Europa. Divers. Zeer interessant om uit te zoeken!!! Onder andere Juliana, 1948 - 1980. Afmeting: 1 - 30 cm. In goede staat.
Gesigneerde art deco koper gehamerde vaas met floraal decor. Door L. Provins, 1873 - 1943. Afmeting: H 15 x Ø 17 cm. In goede staat.
Kapitale Japans porseleinen Imari schotel met tuin/pioenrozen/goud decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 56 cm. In goede staat.
Drie helmen. 20e Eeuw. Onder andere; 2x Bobby-helm, Engeland. En één militaire helm met binnenhelm. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.
Antiek Frans dubbelloops penvuur jachtgeweer met aparte beveiligingen in de loop. 'Aury A. St. Etienne'. Mogelijk ooit kolf vervangen. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.