Witmetalen zakhorloge voorzien van een wijzerplaat met een erotische afbeelding. Op de achterzijde van het horloge staat een afbeelding van ruiters op paarden. ø69 mm. Werkend. In goede staat.
IWC horloge, zakhorloge met witte wijzerplaat en decentrale secondewijzer en vergulde wijzers, geplaatst in een stalen kast voorzien van leren band. Het horloge heeft een glazen achterdeksel. ø 57 mm....
Twee zilveren strooiers, 925/000, rond model op ronde voet met getorste rand. Gevuld met glazen binnenkanten. bruto gewicht 296 gram. Een enkele oneffenheid verder in goede staat.
Kleine Hollandse wortelnoten commode met twee lades, bronzen beslag en klauwpoten. Orgelgebogen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 67 x 38 cm. In goede staat.
Vier delen oud China/Japan. Bestaande uit: Celadon kom, Satsuma figuur, boeddha van natuursteen + merkteken en een houtgestoken fabelfiguur. Afmeting: 13 - 31 cm. In goede staat.
Zilveren bestekset, 835/000, met 12 taartvorkjes, 12,5cm, 12 kleine lepeltjes, 8 cm, een suikerlepel, 11cm, en een taartschep, 22cm. Allen voorzien van een getorste steel bekroond met een zilveren bol...
Zilveren schaar met schede, 833/000. Schaar met zilveren ogen versierd met graveerwerk, geplaatst in een zilveren schede met graveerwerk. 12,5 cm. ca 25,1 gram. In goede staat.
Joh. Larij. Vaas met narcissen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 48 cm. In goede staat.
F. Brandt. 20e Eeuw. Vaas met rozen en druiven. Olieverf op linnen. Afmeting; H 55 x B 40 cm. In goede staat.
Grote antieke mahoniehouten halspiegel met kariatiden, band intarsia en facet geslepen spiegel. Afmeting: 183 x 107 cm. In goede staat.
Set geelgouden relatieringen, 585/000, met diamanten. Ringen met een draaibare ring bezet met in elke ring 6 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,80 ct. Breedte ring 6,8 mm. ø 64 en ø 65. Totaal c...
Zes massief eiken stoelen. Circa 1920. Zithoogte: 50 cm. Afmeting: 94 x 44 x 50 cm.
Witgouden tennisarmband, 750/000, met diamant. Tennisarmband met 2 rijen voorzien van een 4 poot chatons bezet met briljant geslepen diamanten, ca 188. Totaal ca 5,5 ct. De armband is voorzien een bak...
18e Eeuws Chinees porseleinen kwispedoor met floraal/goud decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 9 x Ø 12,1 cm. In goede staat.
Sierlijke witgouden rozetring, met diamant. Witgouden ring met een bloemvormig rozet in het midden voorzien van een briljant geslepen diamant, ca 0,30 ct. Vanuit de middensteen lopen 6 banen met in el...
19e Eeuwse Franse bronzen vergulde tazza met putti en Chinese Familie Rose Kantonese schotel met figuren/floraal en goud decor. Twee haarlijnen. Afmeting: 24 x Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zilveren miniaturen, een molen, 833/000, op 4 bolpoten met draaibare wieken, 6x4x14cm, jl.:A:1910, en blaasbalg, als doosje, met vergulde binnenzijde, versierd met aan één zijde een romantische ...
Fraaie zilveren wijnfleshouder, 925/000, rijkelijk versierd met druivenranken. 25x11x18cm. ca 487 gram. In goede staat
Zilveren fruitschaal, 800/000, rond opengewerkt model versierd met druivenranken en druiven, geplaatst op een ronde voet met bewerking. De schaal is voorzien van een grepen in de vorm van florale krul...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Eén bord gaaf. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Gijs ter Wee. 21e Eeuw. Abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Twee Chinese hardhouten stoelen met parelmoer-inleg. Floraal/vogels rondom. 20e Eeuw. Afmeting: 97 x 40 x 47 cm. In goede staat.
Vintage rood-lederen design stoel van Bruhl, big arm design, Shin + Tomoko. Nieuwprijs € 1.750,= Afmeting: H 72 x Ø 90 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen cups. Familie Rose met kippen/figuur/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,2 x Ø 6,3 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal/bamboe/pioenroos decor. Twee haarlijn restauraties. Afmeting: Ø 42,3 cm. In goede staat.
Zilveren tafelbel, 833/000, met bronzen binnenbel. Ronde bel met gedreven bloemversiering en een los zilveren element met druivenbladeren. MT.:P.Roesgen, Schoonhoven, 1860-1864. Samengesteld. ø10x16cm...
Zilveren strooier, 925/000, op ronde voet met een gezaagde strooidop. MT.: Barker Ellis Silver Company, Birmingham, jl.:W:1971. ø6,5x18cm. ca 112 gram. In goede staat
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten commode met drie lades en origineel bronzen beslag. Afmeting: 72 x 80 x 47 cm. In goede originele staat.
Kleine zilveren bonbonmand, 835/000, ovaal model met gezaagd spijlen en ovaal decor, geplaatst op een ovale rand met filetbewerking. De bonbonmand heeft een parelrand. MT.: J.Krins, Schoonhoven, jl.: ...
Antiek Oosters bronzen figuur, zittende op een lotusbloem. 19e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Adriaan Marinus Geijp. 1855 - 1926. Landschap met vissende boeren. Olieverf op linnen. Restauraties. Afmeting: H 58 x B 43 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenkkan met zilveren monturen + floraal decor. Handvat gerestaureerd. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.
Zilveren bakje, 833/000, schuitvormig model, versierd met verschillende voorstellingen met dieren. Het bakje is voorzien van een hengsel. MT.: vermoedelijk W.Lobbensteijn, Schoonhoven, jl.:C:1912. 8x6...
Grote 19e eeuwse Japans Imari porseleinen bloempot met honingraat/coulissen decor. Haarlijn bodem. Afmeting: 24 x 30 x 34 cm. In redelijke staat.
Malcolm Cheape. 1964 - . Reddingsschip op droogdok. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 72 x B 48 cm. In goede staat.
Zilveren bonbonmandje, 835/000, ovaal gezaagd model met een gecontourneerde rand, geplaatst op 4 bolpoten. MT.: L.Marcellis, Voorschoten, jl.:h:1967. 16x11x7cm. ca 107,3 gram. In goede staat.
Karen Ray. Engelse School. 1928 - . Interieur met tafel en porselein. Olieverf op paneel. Afmeting: H 77 x 60 cm. In goede staat.
Lot zilver deels met kristal. O.a. een kristallen strooibus met zilveren dop, een geëtst glas op zilveren voet, een theebus met zilveren rand en dop met graveerwerk. Een zilveren strooier, cilindervor...
Twee zeldzaam grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte kommen met tuin decor. Beide kommen haarscheuren + randschades. Afmeting: H 11 x Ø 21,5 cm. In redelijke staat.
Unieke odeurflacon met een geelgouden dop, 585/000, in cassette. Fraaie gecontourneerd liggende odeurflacon, peervormig gecontourneerd en versierd met een grote uitgewerkte gouden kraag met graveerwer...
Zilveren doos, 925/000, rechthoekig heup model, rijkelijk versierd met floraal graveerwerk. MT.: Charles Lyster & Son, Chester, jl.: A: 1901. 9x8x1,5cm. ca 94 gram. In goede staat
Antieke Friese stoelklok met wekker. Originele beschildering en vergulding. Circa 1890. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Prachtige 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner vaas met Familie Rose tuin/vogel decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Drie delen kristal met zilver, een bolle vaas met slijpwerk voorzien van een gladde zilveren rand, 925/000, ø16x22cm, een ronde kristallen fruitschaal met stervormig slijpwerk en een gladde zilveren r...
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met lange lijs + zilveren montuur (later). Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Kleine wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Drie helmen. 20e Eeuw. Onder andere; 2x Bobby-helm, Engeland. En één militaire helm met binnenhelm. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.
Antiek Frans dubbelloops penvuur jachtgeweer met aparte beveiligingen in de loop. 'Aury A. St. Etienne'. Mogelijk ooit kolf vervangen. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.