Zeer zeldzaam antiek Franse bronzen mysterieuze klok met marmeren basement, glazen wijzerplaat + mysterieuze bewegende wijzers. Glas onderzijde gelijmd. Afmeting: 113 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Engelse eikenhouten bracket klok met leeuwenkoppen en messing ringen + acht bellen carillon, kwartier-slag, Westminster uurslag op gongspiraal. Barrand & Luns 41. Cornhill London. Afm...
Prachtige Franse bronzen vuurvergulde empire pendule met Griekse voorstelling van dame, lam, urnvaas en bron. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 47 x 31 x 10 cm. I...
Antieke mysterieuze Franse pendule, Deiana met pijl en boog. Door Guilmet Paris. Circa 1900. Afmeting: 60 cm. In goede ongereinigde staat.
Grote en fraaie antieke Franse capucine officiersklok met halfuur-slag en wekker. Circa 1800. In zeer goede originele staat. Afmeting: 30 x 11 x 9 cm.
18e Eeuwse Engelse staande klok met chinoiserie klokkast. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden + datum-aanduiding. Tere Harley Norwich. Mooie verzilverde/plated en vergulde messing wijzerplaat. K...
Oude rolling ball Congreve messing klok. Circa 1960. Aandrijving door een rollende stalen kogel en snek. Afmeting: 36 x 31 x 31 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Winterhalder Hofmeier tafelklok van mahoniehout met vijf gongspiralen, Westminster slag, kwartier-slag. Circa 1920. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule met twee figuren + globe. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 68 cm. In goede staat
Oude Engelse eikenhout gestoken waterklok met messing. W. Jones 1687 gesigneerd. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Franse reiswekker van messing. Gesigneerd Moser Paris. 19e Eeuw. Met datum, dagaanduiding en slagwerk op bel. Emaille wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 15 x 11 x 8 cm. In redelijke st...
19e Eeuwse Franse vergulde bronzen rococo pendule met putti. Gemerkt V.E. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1850. Afmeting: 35 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse vergulde Franse bronzen pendule met Sevres porselein. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + veerslinger. Afmeting: 40 x 32 x 13 cm. In goede staat.
Antieke zware Franse jugendstil pendule. La Vie & Le Tempe Sicar. Vrouw met engelen. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil mysterieuze pendule. F. Iffland. Circa 1900. Compositie metaal met notenhouten basement. In goede ongereinigde staat. Afmeting: H 36 cm.
Antieke Franse compositie metalen jugendstil pendule. La Nymphe. Vrouw met tortelduif die klok draagt. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Friese stoelklok met wekker. Signatuur op achterkant. Tin is overgeschilderd, verder in goede staat. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Vergulde messing Vorderzappler pendule onder originele stolp. 19e Eeuw. Afmeting: H 24 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse schommelaar pendule. Circa 1870. Compositie metaal + verguld. Met kariatiden. Enkele oudere restauraties. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 35 x 33 x 11 cm. In redelijk/goede s...
19e Eeuwse Duitse koekoeksklok met kwartel + speelwerk. Messing uurwerk. Afmeting: 58 x 45 x 25 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse vergulde bronzen pendule met Sevres porselein. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met band-intarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, maan-aanduiding, seconden + dag-aanduiding. Lichte fineerschade. Afmeting: H 227 cm. In goede staat.
Antiek drie-delig klokkenstel met strijdwagen. Frankrijk. Naar Coustou. Circa 1920. Compositie metaal een beeld beschadigd. Stil uurwerk. Niet getest. Afmeting: 41 - 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse Bracket-klok met snek. Eikenhouten kast met brons. Achtdaags-uurwerk met slagwerk op bel. Slaat 1x op volle uren. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Franse vergulde mini comtoise met opdraaiveer. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 16 x 10 cm. In goede staat.
Antieke Franse art nouveau pendule van messing. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten gestoken staande klok in renaissance-stijl. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum/seconden aanduiding, messing verzilverde/plated + vergulde wijzerplaat. Afmeting: H ...
19e Eeuwse Franse Retour de Egypt pendule. Verguld compositie metaal. Met porseleinen plaquettes en wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Pootje beschadigd. Afmeting: 38 cm. In re...
Antieke Weense mahoniehouten regulateur met twee gewichten. Weekloper met halfuur-slag. Zogenaamde vioolkast. Circa 1860. Afmeting: 120 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde compositie metalen pendule met porseleinen wijzerplaat + plaquette. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Rozenhouten Westminster staande klok met bronzen beslag en floraal intarsia. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 179 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten Gustav Becker tafelklok met maanstand, weekloper, halfuur-slag. Voor de Engelse markt. Circa 1900. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met engel. Circa 1900. Marmer met compositie metaal. Achtdaags-stil uurwerk. Haarscheur achterkant vleugel engel. Afmeting: 70 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse palissanderhouten kolompendule met floraal intarsia. Circa 1860. Lijstwerk licht beschadigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 53 cm. In redelijk/goede staat.
Frans marmeren Louis Seize-stijl klokkenstel met messing vergulde versieringen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1900. Afmeting: 25 - 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met floraal beschilderde wijzerplaat + datum. Dagloper. Afmeting: H 220 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Engelse staande klok met mahonie. Dagloper met datum-aanduiding. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met marmer, albast, ramskoppen en facet geslepen glas. Circa 1880. A. D. Mougin Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Zaanse klok met wekker en dubbele bel. Bronzen uurwerk met spillegang. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 83 cm. In goede staat.
Drie antieke Duitse regulateurs. Circa 1900. Functie niet getest. Afmeting: H 50 - 80 cm. In goede staat.
Zware antieke Franse vergulde bronzen tafelklok. 19e Eeuw. Chavin Bornand a Marseille. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 15 x Ø 14 cm. In goede staat.
Lot oude/antieke uurwerken. 5x Touwtjesslinger, 19e eeuw. 1x Vedette, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige grote Franse antieke palisanderhouten Charles Dix wandklok met florale intarsia en vergulde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 48 x 38 x 15 cm. In zeer ...
Antiek Frans art deco marmeren klokkenstel. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Vrouw met duif. Compositie metaal. Afmeting: 32 x 38 x 10 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse staande klok met datum. Eén-daags uurwerk. Wijzers missen. Afmeting: H 187 cm. Verder in redelijke staat.
Antieke Franse vergulde bronzen pendule. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuurslag + touwtjesslinger. Afmeting: 35,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Frans marmeren klokkenstel met messing. Circa 1900. Achtdaags, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 25 - 36 cm. In goede staat.
Duitse Schatz scheepsklok met slagwerk. Messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 10 x Ø 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met mooie handbeschilderde wijzerplaat, spiegels en wekker. Afmeting: 148 cm. In goede staat.
Antieke Friese stoelklok met wekker. Originele beschildering en vergulding. Circa 1890. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse Ansonia tafelklok met automaat. Circa 1900. Duivel beweegt op-en-neer aan veer. Compositie metaal. Opdraaiveer goed. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Antieke Franse metalen wandklok met floraal decor. Beschilderd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 42 x 32 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Philippe kolomklok met intarsia en emaille cartouches. Albast wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, met halfuur-slag. Oude wormbeval. Afmeting: H 53 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse historisme reiswekker van messing. Circa 1890. A.W. & Co. Freiburg. Opdraaiveer is goed. Behoeft wel reiniging. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten vrijslinger wandklok. Gründerzeit. Circa 1890. Afmeting: 102 cm. In goede staat.
Westminster staande klok. Tempus Fugit. Drie-gewichter. Kwartier-slag. Mahoniehout. Afmeting: H 215 cm. In goede staat.
Antiek drie-delig onyx klokkenstel. Frankrijk. Circa 1900. Enkele chip bijstellers. Bij klok onyx gelijmd en er mist een stuk links-achter. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 x...
Antieke Engelse scheepsklok van messing met seconden-aanduiding. Circa 1930. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 10 x Ø 18 cm. In goede staat.
Antieke Amsterdamse School art deco pendule met messing wijzerplaat. Gemerkt Pfeilkreuz. Circa 1925. Weekloper, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 24 x 26 x 13 cm. In goede staat.
Vier antieke uurwerken. 1. Koetsiersklok, wijzers missen. 2. Brevete reiswekker. 3. Ronde Franse reisklok. 4. Franse bureauklok met aansteker, A. Charlat, materiaal: chroom. Functies niet getest. Afme...
19e Eeuwse Franse comtoise klok met pronkslinger en druivenrank decor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, ankergang. Afmeting: 40 x 20 x 31 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen klokkenstel met messing monturen. Kleur: kobalt blauw. Circa 1920. Functie niet getest. Afmeting: 39 x45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse Friese staartklok van eikenhout. Functie niet getest. Circa 130 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse wandklok. St. Marti Parijs. Circa 1870. Achtdaags uurwerk, veerslinger, messing beschilderd. Afmeting: 50 x 40 x 15 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Friese notarisklok met wekker. Originele patina. Afmeting: 112 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Westminster staartklok met maanstand en kwartier-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse klokken. Circa 1900. 1x Enchappement bureauklok in de vorm van een helm, niet getest. 1x Wekker met boer en kruiwagen, niet getest. Afmeting: 24 - 33 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse wortelnoten Friese staartklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse Friese staartklok met wekker, gemaakt van eikenhout. Afmeting: 150 cm. In goede staat.
Drie antieke Franse compositie metalen wekkerklokken. Circa 1900. Functies niet getest. Wijzers missen, verder in goede staat. Afmeting: 28 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diverse oude/antieke klok-onderdelen. Onder andere; wijzerplaten, slingers, cartouches et cetera. Afmeting: 2 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-delig antiek Frans klokkenstel van marmer met figuren in prieel. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Craquelé wijzerplaat. Afmeting: 30 x 32 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder klok met halfuur-slag. Circa 1900. Geen deuren. Afmeting: 25 x 18 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Franse albasten pendule. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Haarscheur in albast bovenop. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Antieke Franse zwart marmeren pendule met vergulde messing versieringen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Glaasje kapot. Marmer gaaf. Afmeting: 53 x 26 x 15 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok. Antiek uurwerk. Echter wijzers aangesloten op batterij-uurwerk. Met messing bollen + origineel beschilderde wijzerplaat. Oudere restauratie. Afmeting: 137 cm. In...
Drie antieke Duitse regulateur-klokken. Divers. Circa 1900. Niet getest. Afmeting: 50 - 70 cm. In redelijke staat.
Kleine Friese schippertjes stoelklok met maanstand + wekker. Handbeschilderd. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Oude kleine Friese handbeschilderde schippertjes stoelklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten tafelklok. Kibble London. Circa 1900. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Eén krimpnaad. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gustav Becker regulateur. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur. Circa 1890. Afmeting: 76 cm. In goede staat.