This website uses cookies

55. Januariveiling 2023

Auction on Thursday, January 12, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

Antiek Frans kinderfornuis
Result: 25 EUR

Antieke brandweerauto
Starting price 200 EUR

2x Metalen vrachtauto (1930 -1950)
Starting price 150 EUR

Antiek poppenhuis/kruidenierswinkel
Starting price 150 EUR

Antiek poppenhuis/slagerij
Starting price 150 EUR

2x Speelgoed vliegtuig, 1960
Starting price 100 EUR

Blikken badkamer (1920)
Starting price 100 EUR

Duitse art deco blikken speelgoed badkamer met originele lithografie en accessoires. Circa 1920. Afmeting: 19 x 38 x 19 cm. In redelijk/goede staat.

Blikken speelgoed zijspan-motor
Starting price 100 EUR

Blikken gelithografeerde speelgoed zijspan-motor. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 22 x 14 cm. In redelijk/goede staat.

Tipp & Co. brandweerauto, 1950
Starting price 50 EUR

Duitse Tipp & Co. blikken speelgoed brandweerauto. Gelithografeerd. Circa 1950. Afmeting: 26 cm.

Twee delen blikken speelgoed
Starting price 40 EUR