Zeer grote Italiaanse Murano glazen schaal in schelpvorm met parelmoer glazuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 10 x Ø 48,5 cm. In goede staat.
Groot lot glaswerk. Paperweight. 20e Eeuw. 20 Stuks. Ook gesigneerde exemplaren. Plus 1x bonbon, 1x zwaan, 1x vis. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.
Glazen sculptuur door Rafal Rysz. Polen. Gezicht. 20e Eeuw. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.
Modern glazen object in Murano-stijl. Gezicht. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek glaswerk. 20e Eeuw. 1x Vaas Royales de Gnaupagne. 1x Maria, Daum Nancy (gesatineerd). 1x Onduidelijk gesigneerde vaas. Afmeting: 20 - 25 cm. In goede staat.
Drie oude Leerdam blankglazen vazen. Dikwandig. Onder andere twee spijkervazen. A.D. Copier Leerdam. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.
Moderne glazen sculptuur. Figuur met ogen, mond en neus. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Hollandse Copier Leerdam glazen vaas. Art deco. Circa 1930. Tin lazuur (craquelé). Afmeting: 9,3 x 8,5 cm. In goede staat.