Hollands eikenhouten biedermeier secretaire met mooie patina en messing ringbeslag. Aan één zijkant krimpnaad, verder in zeer goede staat. Circa 1850. Afmeting: 171 x 105 x 45 cm.
19e Eeuwse eikenhouten historisme bank met klepdeksel en gotisch + renaissance stijl snijwerk. Afmeting: 150 x 130 x 60 cm. In goede staat.
Klein 18e eeuws Hollands boerenkabinet van eikenhout. Met origineel bronzen beslag + sloten. Afmeting: 225 x 150 x 55 cm. In goede staat.
Vier-delig verguld houten Louis Seize bankstel met gobelin bekleding. 19e Eeuw. Afmeting: 95 x 67 x 66 cm./95 x 135 x 75 cm. In goede staat.
Fraaie antieke Franse speeltafel met lade en intarsia. Floraal decor. Circa 1880. Afmeting: 75 x 60 x 40 cm./ 75 x 60 x 80 cm. In goede staat.
Antieke Franse art nouveau piedestal met intarsia. In de stijl van majorelle. Circa 1900. Afmeting: 111 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Antiek Hollands wortelnoten secretaire met band-intarsia en origineel messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 105 x 90 x 50 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten kussenkast met losse kop, schappen en lades. Mooie patina. Afmeting: 195 x 168 x 69 cm. In goede staat.
Engelse lederen bureaustoel. Captains chair. Draaibaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 88 x 67 x 63 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhouten kabinet met zuilen en messing kapitellen. Circa 1800. Afmeting: In goede staat.
Antiek Duits mahoniehouten Louis Philippe damesbureau met lade en uittrekbaar schrijfblad. Met stoel. Circa 1860. Afmeting: 122 x 94 x 65 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse notenhouten Willem III bonheurkast met snijwerk, wit marmeren blad en etage opzet. Circa 1860. Afmeting: 50 x 145 x 195 cm. In zeer goede staat.
Hollands wortelnoten secretaire in barok stijl. Met klauwpoten en bras beslag. Afmeting: 101 x 86 x 45 cm. In goede staat.
Oud Japans twee-deurs lakwerk kastje met lade en handbeschilderd goud decor. Vogel/floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 40 x 27 cm. In goede staat.
Twee schaapslederen armleunstoelen met koperen nagels en houten poten. 20e Eeuw. Afmeting: 94 x 80 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten hangoor-tafel met lade. Afmeting: 75 x 88 x 99 cm. In goede staat.
Grote drie-delige antieke Franse buffetkast van notenhout, met volle zuilen, prachtig snijwerk (meerminnen + ranken). Afmeting: 240 x 170 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engels eikenhouten linnenkabinet met origineel beslag. Twee-delig. Afmeting: 195 x 135 x 57 cm. In zeer goede staat.
Hollands mahoniehouten empire nachtkastje met jalouzie-deur + deur + lade. Voorzien van zwart-marmeren blad. Circa 1820. Afmeting: 92 x 34 x 39 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten chiffoniere met schrijfgedeelte. Circa 1850. Afmeting:155 x 104 x 55 cm. In goede ongerestaureerde staat.
18e Eeuwse Hollandse wortelnoten hangvitrine met origineel slot. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 80 x 77 x 20 cm.
Antieke eikenhouten wangentafel met bretterstoel (Sgabello). Wangen van de tafel mogelijk ouder dan blad. Afmeting: 74 x 110 x 65 cm. / 95 x 50 x 46 cm. In goede staat.
Grote antieke eikenhouten Franse Henry Deux eethoek met goede velours bekleding. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 110 x 43 x 43 cm/ 79 x 136 x 108 cm. In goede staat.
Grote rode Chesterfield lederen drie-zits bank. Afmeting: 80 x 215 x 94 cm. In goede staat.