Zeldzaam 18e eeuws Hollands wortelnoten bakwaaier kabinet. Louise Quinze. Circa 1760. In goede originele staat. Enkele oudere restauraties. Afmeting: 240 x 200 x 70 cm. In goede staat.
Franse eikenhouten gestoken neo gotische etage kast met ranken, boekpanelen en heraldiek. 19e Eeuw. Afmeting: 197 x 170 x 52 cm. In goede staat.
Twee-delige kapitale 19e eeuwse Duitse Gründerzeit neo renaissance notenhouten buffetkast met zuilen en verguld messing beslag. Circa 1880. Geen signatuur gevonden. Afmeting: 213 x 176 x 74 cm. In zee...
Antieke Hollandse tafel met daarin twee grote Hollandse 18e eeuwse rococo Delftse fayence plaquettes en rondom druivenranken. Afmeting: 62 x 77 x 130 cm. In goede staat.
Mooie antieke eikenhouten neogotische vier-deurs kast met twee lades, figuren voorstellingen, briefpanelen zijkanten, en mooie ijzeren sloten. Circa 1880. Afmeting: 166 x 132 x 60 cm. In goede staat.
Kapitale drie-delige antieke Franse buffetkast van notenhout met prachtig snijwerk, volle zuilen en figuren decor. Afmeting: 235 x 170 x 56 cm. In zeer goede staat.
Fraaie antieke Franse speeltafel met lade en intarsia. Floraal decor. Circa 1880. Afmeting: 75 x 60 x 40 cm./ 75 x 60 x 80 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Duits mahoniehouten Louis Philippe secretaire met mooi snijwerk, halve zuilen en gebogen binnenleven. Circa 1860. Afmeting: 179 x 104 x 50 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse eiken Louis Seize hoekkast met gebogen front. Twee-delig met twee deuren en guirlandes. Afmeting: 225 x 95 x 64 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws mahoniehouten rococo kabinet met twee deuren en twee lades, en één nep lade. Met bronzen verguld beslag en klauwpoten. Afmeting: 235 x 180 x 65 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse notenhouten dekenkist met band-intarsia, bronzen beslag en grepen. Kist zit op slot, geen sleutel!! Enkele krimpnaden, zaag fineer. Afmeting: 82 x122 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten trumeau. Empire. Met lade, klauwpoten en spiegel. Afmeting: 80 x 83 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Duitse boerenkast van eikenhout. Tin buffet. Louis Seize. Circa 1800. Kast met ruit-panelen. Afmeting: 213 x 55 x 195 cm. In goede originele staat.
Antieke Duitse kersenhouten vitrinekast in biedermeier-stijl. Met zwarte zuilen en verguld beslag. Gesigneerd. Hofmöbel Fabrik A. Dietler Freiburg. Circa 1900. Afmeting: 190 x 90 x 45 cm. In goede sta...
Antiek twee-delig mahoniehouten secretaire met glas-opstand, mooi binnenleven en veel lades. Circa 1800. Afmeting: 230 x 115 x 60 cm. In zeer goede staat.
Hollands mahoniehouten empire nachtkastje met jalouzie-deur + deur + lade. Voorzien van zwart-marmeren blad. Circa 1820. Afmeting: 92 x 34 x 39 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten empire nachtkastje met jalouzie-deur + deur + lade. Voorzien van zwart-marmeren blad. Circa 1820. Afmeting: 92 x 34 x 39 cm. In goede staat.
Zeldzame mahoniehouten trumeau met spiegel, lade en marmeren blad. 19e Eeuw. Afmeting: 77 x 55 x 29 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten biedermeier secretaire met mooie patina en messing ringbeslag. Aan één zijkant krimpnaad, verder in zeer goede staat. Circa 1850. Afmeting: 171 x 105 x 45 cm.
Duits mahoniehouten Louis Philippe secretaire met mooi gebogen binnenleven met intarsia en snijwerk. Circa 1850. Sleutelgat beslag mist. Afmeting: 162 x 105 x 55 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Gerestaureerde Hollandse mahoniehouten bonheur met snijwerk. Twee-delig. Circa 1860. Afmeting: 200 x 106 x 55 cm. In zeer goede staat.
Antiek Hollands eikenhouten kabinet met zuilen en messing kapitellen. Circa 1800. Afmeting: In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse kast met lade en bolpoten, kop afneembaar. Notenhout. Oudere restauratie. Afmeting: 200 x 180 x 65 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten orgelgebogen barok commode met vier lades en bronzen beslag. 19e Eeuw. Lichte fineerschade/plek op blad. Afmeting: 80 x 93 x 57 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Henri Deux jachtkast. Eén-deurs, met lade, fazant-voorstelling en getorste zuilen. Circa 1880. Afmeting: 97 x 80 x 58 cm. In goede staat.
Hollands 18e eeuws wortelnoten barok secretaire met klauwpoten. Mooi binnenleven met kelder. Circa 1760. Fineerschades. Ongerestaureerd. Afmeting: 109 x 115 x 57 cm. In redelijk/goede staat.
Eikenhouten neo renaissance schaarstoel met leeuwenkoppen. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 97 x 72 x 52 cm. In goede staat.
Antiek Duits mahoniehouten Louis Philippe damesbureau met lade en uittrekbaar schrijfblad. Met stoel. Circa 1860. Afmeting: 122 x 94 x 65 cm. In goede staat.
Antieke Duitse vergulde Louis Philippe spiegel met tortelduiven en floraal decor. Circa 1870. Oudere restauratie. Afmeting: 145 x 75 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten handgepolitoerde Gründerzeit penantkast met volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 83 x 86 x 45 cm. In zeer goede staat.
Gesigneerde antieke tabernakel van mahoniehout met veel verguld brons. Circa 1900. Door Juan Busguets Barcelona. Opklapbaar om te knielen + opklapbaar bij armhoogte. Afmeting: 260 x 55 x 65 cm. In zee...
18e Eeuwse Franse notenhouten fineer ladenkast met intarsia en bronzen beslag. Oudere restauratie. Afmeting: 80 x 47 x 32 cm. In redelijke staat.
Antieke Engelse mahoniehouten theetafel met lade. Circa 1900. Afmeting: 72 x 47 x 72 cm. In goede staat.
Antieke Franse wortelnoten kast met bronzen beslag, band-intarsia en marmeren blad. Lichte fineerschade. Circa 1890. Afmeting: 90 x 48 x 35 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Hollandse notenhouten Willem III bonheurkast met snijwerk, wit marmeren blad en etage opzet. Circa 1860. Afmeting: 50 x 145 x 195 cm. In zeer goede staat.
Noord-Duitse mahoniehouten biedermeier/empire halspiegel met zuilen en vergulde kapitellen. Circa 1830 - 1840. Afmeting: 164 x 76 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten hoekkast met schappen. Circa 1880. Afmeting: 96 x 77 x 45 cm. In goede staat.
18e Eeuws Holland mahoniehouten barok secretaire met gebogen front, bronzen beslag, gebogen binnenleven met lades en kelder. Lichte fineerschades. Afmeting: 104 x 100 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Notenhouten dressoir met bronzen beslag (één deel los erbij). Italiaanse stijl. Circa 1935. Afmeting: 95 x 114 x 58 cm. In goede staat.
Twee-delig Hollands mahoniehouten kruisvoet kabinet met getorste poten, twee deuren en lades. 19e Eeuw. Afmeting: 198 x 126 x 53 cm. In goede staat.
Antieke octagonale theetafel van notenhout met snijwerk. Circa 1920. Afmeting: 61 x 72 x 72 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten chiffoniere met schrijfgedeelte. Circa 1850. Afmeting:155 x 104 x 55 cm. In goede ongerestaureerde staat.
19e Eeuwse eikenhouten historisme bank met klepdeksel en gotisch + renaissance stijl snijwerk. Afmeting: 150 x 130 x 60 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse wortelnoten hangvitrine met origineel slot. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 80 x 77 x 20 cm.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten handgepolitoerde naaitafel met wolhouder. Circa 1830. Afmeting: 73 x 56 x 42 cm. In zeer goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten vier-laden commode met origineel verguld beslag en sloten. Afmeting: 82 x 91 x 41cm. In goede staat.
Antieke drie-delige Franse notenhouten Henry Deux buffetkast met zuilen en ranken. Circa 1880. Historisme. Afmeting: 230 x 150 x 57 cm. In zeer goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse notenhouten Schwarzwalder kindertafel met twee stoelen, bij elkaar passend. Roos + edelweiss decor. Circa 1860. Afmeting: 63 x 52 cm Ø / 76 x 33 x 34 cm. In goede staat.