18e Eeuwse eikenhouten pastoorskast met lade en bolpoten. Uitneembaar. Afmeting: 206 x 170 x 60 cm. In goede staat.
Duitse, laat biedermeier essenhout fineer naaitafel. Circa 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 80 x 56 x 43 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse schaak/handwerk tafel van notenhout met op het blad schaakbord en binnenin vakverdeling + wolhouder. Met florale intarsia. Ongerestaureerd. Afmeting: H 72 x Ø 44 cm. In goede...
Franse antiek stijl vitrine-tafel met zijde bekleed en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 44 x 61 cm. In goede staat.
19e Eeuwse palissanderhout met notenhout, achthoekige naaitafel. Circa 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 81 x 44 x 45 cm. In goede staat.
Grote drie-delige antieke Franse buffetkast van notenhout, met volle zuilen, prachtig snijwerk (meerminnen + ranken). Afmeting: 240 x 170 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd + handgepolitoerd. Afmeting: 94 x 97 x 45 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe penantkanst. Circa 1860. Afmeting: 81 x 86 x 43 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Mechelse dolfijnentafel met bronzen ringen en leeuwenkoppen. Circa 1880. Neo renaissance. Afmeting: 61 x 83 x 113 cm. In goede staat.
Italiaanse goudkleurige piedestal met Korinthische zuilen + twee marmeren bladen. 20e Eeuw. Afmeting: 67 x 26 x 26 cm. In goede staat.
Antieke Franse Bretonse kastanjehouten 1-deurs kast met lade en snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 133 x 70 x 43 cm. In goede staat.
Antiek Frans Bretons kastanjehouten 1-deurs kast met snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 157 x 75 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse bijzettafel met etage. Eikenhout. Circa 1880. Afmeting: 71 x 46 x 46 cm. In goede staat.
Engelse lederen bureaustoel. Captains chair. Draaibaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 88 x 67 x 63 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Duits Dresdner barok damesschrijfbureau van notenhout. Met vergulde bronzen versieringen en feniks. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 128 x 97 x 55 cm. In zeer goede staat.
Set van vier antieke mahoniehouten stoelen (circa 1900) met band-intarsia + Engelse mahoniehouten tafel, circa 1880. Afmeting: 99 x 46 x 43 cm. / 80 x 115 x 90 cm. In goede staat.
Antieke jugendstil kaptafel van kersenhout, met lades en deuren + facet geslepen spiegel. Circa 1920. Afmeting: 172 x 120 x 40 cm. In goede staat.
Antiek Hollands rolluikkastje met lade. Eikenhout. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 38 x 68 cm. In goede staat.
Antieke jugendstil kaptafel van notenhout met tegelblad + lade. Duitsland. Tegels: rood/wit. Circa 1900. Afmeting: 135 x 74 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten tafel met spant. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 75 x 93 x 56 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse mahoniehouten Louis Philippe naaitafel met twee lades en mooi binnenwerk. Circa 1860. Lichte fineerschade. Afmeting: 75 x 48 x 38 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten empire penantkast met wit-marmeren blad. Circa 1830. Afmeting: 93 x 125 x 62 cm. In goede staat.
Twee bijzettafels van notenhout. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Notenhout met diverse fineer houtsoorten + intarsia. Afmeting: H 59 x Ø 55 cm. + H 50 x Ø 31 cm. In goede staat.
Massief eiken Louis Seize klapsecretaire met drie lades, gestapeld binnenleven + lades en vrije compartimenten. Feston houtsnijwerk. Afmeting: 115 x 130 x 57 cm. In goede staat.
Mooie spiegel met geëtst decor van opvliegende eenden. Tweede helft 20e eeuw. Geprofileerd frame van naaldhout. Afmeting: H 138 x B 68 cm. In goede staat.
Twee leuke armleunstoen van rotan met gele kussen bekleding. Eind 20e eeuw. Afmeting: 105 x 70 x 80 cm. In goede staat.
Twee stoelen met rolvoetjes. 1x Massief eiken met florale bekleding, afmeting: 122 x 52 x 54 cm. 1x Geëboniseerd hout, bekleding met medaillon, afmeting: 97 x 52 x 45 cm. In goede staat.
Electrisch verstelbare relax fauteuil met groene bekleding en notenhout. Eind 20e eeuw. Afmeting: 108 x 70 x 75 cm. In goede staat.
Mooie salontafel van massief donker gebeitst eiken met drie lades. Afmeting: 50 x 130 x 85 cm. In goede staat.
Massief eiken passpiegel met facet geslepen spiegelglas. Circa 1910. Afmeting: H 174 x B 78 cm. In goede staat.
Drie-delige vitrine (boeken)kast in Louis Seize stijl. 20e Eeuw. Massief mahonie/fineer met messing beslag. Met aan de voorkant twee deuren, glazen tussenstuk met drie lades. Aan één kant met garderob...
Set van vier massieve eiken armleunstoelen met blauwe bekleding. Circa 1920. Afmeting: 98 x 61 x 53 cm. In goede staat.
Massief eikenhouten gestoken stoel met bruin/beige floraal decor. Circa 1880. Met snijwerk, leeuw/bladeren etc. Afmeting: 133 x 63 x 50 cm. In goede staat.
Design eethoek met vier LMV Lammhut stoelen en ronde glazen tafel. Tafelvoet is van aluminium. Afmeting tafel: H 70 x Ø 100 cm. Afmeting stoel: 67 x 53 x 50 cm. In goede staat.
Drie Engelse stoelen van massief mahoniehout/fineer. Met rustige florale bekleding. Afmeting: 86 x 50 x 40 cm. In goede staat.
Vier massief eiken stoelen met hoge rugleuning, snijwerk en kunstlederen bekleding. Circa 1900. Afmeting: 111 x 45 x 42 cm. In goede staat.
Massieve eikenhouten Duitse linnenkast met opschrift. Kast circa 1800. Opschrift later, circa 1838. Kast heeft gesneden hoeken, met binnenin vier vaste legplanken. Afmeting: 201 x 194 x 68 cm. In goed...
Antiek eikenhouten bureau met floraal snijwerk. Duitsland. Circa 1920. Afmeting: 78 x 150 x 80 cm. In zeer goede staat.
Spaanse kastanjehouten gestoken kist met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: 44 x 41 x 130 cm. In goede staat.
Hut- of reiskoffer met houten banden. Circa 1920. Afmeting: 62 x 95 x 53 cm. In goede staat.
Beukenhouten archiefkast met lades en rolluik. 60er - 70er Jaren. Afmeting: 125 x 45 x 52 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Gründerzeit naaitafel met twee lades en schaar-onderstel. Circa 1880. Afmeting: 77 x 56 x 45 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Engelse commode van mahoniehout met zes lades, band-intarsia en origineel beslag. Afmeting: 132 x 115 x 51 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Antieke Duitse vroeg biedermeier eikenhouten secretaire met vitrine opzet. Twee-delig. Circa 1820. Afmeting: 216 x 125 x 56 cm. In zeer goede originele staat.
Massief Eikenhouten eettafel omstreeks 1920, tafel is geheel gerestaureerd en verkeerd in een goede conditie. 135x85x78 cm
18e Eeuwse eikenhouten Engelse kast met boven twee deuren, geborstelde panelen. Kast heeft mooie patina en verkeerd in goede staat. Afmeting: 192 x 175 x 54 cm.
Antieke Duitse mahoniehouten Gründerzeit commode. Circa 1880. Afmeting: 80 x 97 x 54 cm. In goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe commode. Circa 1870. Afmeting: 80 x 96 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Massief eikenhouten Franse buffetkast, 19e Eeuw. Circa 1880. Met getorste panelen. Mooi meubel en in goede staat. Afmeting: 230 x 135 x 50 cm.
Hardhouten Chinese stoel met parelmoer-inleg + marmeren zitting. Floraal decor. Afmeting: 100 x 50 x 62 cm. In goede staat.
Twee Thonet-stijl armleunstoelen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 x 57 x 63 cm. In goede staat.
Duits kersenhouten dressoir met bandintarsia. Biedermeier-stijl. Gepolitoerd. Circa 1920. Afmeting: 80 x 128 x 53 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Duitse kersenhouten gefineerde biedermeier vitrinekast met spiegel. Circa 1820. Recentelijk professioneel gepolitoerd. Afmeting: 187 x 50 x 107 cm. In goede staat.
Antieke Duitse neo klassistische mahoniehouten vertico met spiegel, volle Korinthische zuilen en messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 195 x 100 x 48 cm. In goede staat.
Duits notenhouten schrijfbureau. Biedermeier-stijl. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 78 x 77 x 136 cm. In goede staat.
Antieke Duitse kersenhouten stoel. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 88 x 46 x 50 cm. In goede staat.
Antieke empire halspiegel met originele ornamenten. Circa 1820. Afmeting: H 148 x B 48 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten sofa in Biedermeier-stijl. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Gepolitoerd. Afmeting: 195 x 92 x 70 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet. Circa 1780. Ongerestaureerd. Met messing ringbeslag en deuren met guirlandes. Afmeting: 170 x 56 x 225 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Hollandse barok porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 230 x 200 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten kaptafel met lade. Circa 1900. Afmeting: 68 x 35 x 24 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Duitse eikenhouten kist met snijwerk. Slot mist + deels snijwerk. Afmeting: 57 x 103 x 52 cm. In redelijke staat.
Klein 18e eeuws Hollands dubbelgebogen wortelnoten linnen kabinet met bronzen beslag en klauwpoten. Handgepolitoerd. Afmeting: 220 x 165 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten commode met drie lades en origineel bronzen beslag. Afmeting: 72 x 80 x 47 cm. In goede originele staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten empire penantkast. Afmeting: 90 x 92 x 49 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Antieke Duitse eikenhouten dekenkist met ruitpanelen. Circa 1820. Sporen oud wormbeval. Afmeting: 63 x 138 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Franse hangvitrinekast van mahoniehout. Met facet geslepen spiegel in deur + lade. Met band-intarsia. Circa 1900. Afmeting: 96 x 75 x 45 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhout gestoken renaissance kast met vier deuren + twee lades. Ranken decor. Eén slot mist + enkele vervangen. Afmeting: 193 x 150 x 63 cm. In goede staat.
Mahoniehouten nachtkastje met deur + lade. Circa 1850. Afmeting: 53 x 42 x 41 cm. In goede staat.
Massief eikenhouten gebogen Hollandse barok commode met klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 100 x 53 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse dubbelgebogen mahoniehouten barok commode met klauwpoten. Afmeting: 85 x 100 x 54 cm. In goede staat.
Klein Hollands wortelnoten secretaire in barok-stijl, met messing beslag en klauwpoten. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 104 x 90 x 50 cm. In goede staat.
Oude Chinese of Japanse lakwerk vitrinekast met geisha's/parelmoer en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 182 x 100 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse notenhouten barok porseleinkast met lade + klauwpoten. Achterwand vernieuwd. Afmeting: 215 x 160 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse notenhouten barok porseleinkast met bronzen beslag en klauwpoten. Achterwand vernieuwd. Afmeting: 216 x 150 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten gründerzeit penantkast met snekken en messing beslag. Afmeting: 100 x 108 x 56 cm. In goede staat.
Antieke Franse jachtkast van eikenhout. Met wildvoorstelling. Henry Deux. Circa 1870. Afmeting: 144 x 56 x 240 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten vitrine opzetkast met panelen. Twee-delig. Circa 1900. Afmeting: 201 x 115 x 45 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten empire commode met origineel ringbeslag. Circa 1820. Afmeting: 80 x 100 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engels eikenhouten linnenkabinet met origineel beslag. Twee-delig. Afmeting: 195 x 135 x 57 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten vitrinekast met spiegel, halve zuilen en ronde glazen zijkanten. Circa 1880. Afmeting: 190 x 130 x 46 cm. In goede staat.
Rechthoekige teakhouten salontafel met lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 51 x 78 x 140 cm. In goede staat.
Grote Duitse eikenhouten Louis Seize linnenkast met rillen. Uitneembaar. Circa 1800. Afmeting: 210 x 190 x 60 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Hollands notenhouten linnenkabinet. Oudere restauratie. Fineer bobbelt op deuren. Verguld messing beslag + klauwpoten. Afmeting: 245 x 200 x 67 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten 2-deurs barok kast met schappen en annotatie 1761. Later uitneembaar gemaakt. Slot later. Afmeting: 185 x 58 x 215 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse tiltop tafel van eikenhout, met originele sleutel van smeedijzer. Afmeting: 74 x Ø 90 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten neo renaissance armleunstoel met zon et cetera. In Louis Seize-stijl. Circa 1880. Historisme. Afmeting: 125 x 70 x 62 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse kersenhouten linnenkast met kroon. Circa 1830. Afmeting: 228 x 61 x 150 cm. In goede staat.