Twaalf 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence apothekerspotten met pauwen decor, waarbij zeldzame kleine exemplaren. Diverse beschadigingen en/of chips. Afmeting: H 11,5 - 27 cm. In redelijk/goede staat...
Uitgebreid porseleinen Herend servies met floraal, roze/goud decor. Bestaande uit: theepot, melk/suiker set, peper/zout set, sauciere, 8 diverse schalen, 12 diner borden, 6 ontbijt borden, 3 kop + sch...
Zeldzame Italiaanse fayence apothekers schenkkan. Vroeg renaissance. Met annotatie M.C. 1611 en Latijns opschrift Acqvadcetracha. Zeldzaam blauw glazuur met floraal decor en engel met kroon. Afmeting:...
Zeer grote antieke Hollandse Ram Colenbrander Arnhem fayence sierschotel met abstract floraal decor. Prachtige kleuren. Model 25. Schilder: N.R. Circa 1920. Afmeting: Ø 40,8 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse fayence Colenbrander/Ram Arnhem bekervazen. Decor: Spichtig. Model 7. Schilder: V.B. Circa 1920. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Kapitaal antiek bronzen klokkenstel met Delfts-blauwe fayence. Met leeuwenkoppen en draken. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 74 - 83 cm. In redelijk goede staat lichte beschadigi...
Hollandse fayence vaas van Ram Colenbrander Arnhem. Decor: Druipend. Model nr.: 29. Schilder: A.K. Circa 1920. Afmeting: H 20,3 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse fayence Albarello apothekerspot. 17e - 18e Eeuw. Renaissance. Vissende vrouw bij kasteel. Enkele randschades. Afmeting: H 36 x Ø 25 cm. In goede staat.
Grote zeldzame Hollandse fayence Ram Colenbrander Arnhem vaas. Decor: Naaloop. Model: 3. Circa 1920. Schilder: A.K. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Lot Hollandse landschap tegels in dubbele cirkel. 80 Stuks. 19e Eeuw. Mangaan-kleurig. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee zeldzame Hollandse Arnhem fayence Ram Colenbrander schalen. Decor: Open. Model: 20. Schilder: V.B. Circa 1920. Afmeting: H 5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse Delftse fayence apothekerspot met pauw decor. Loch de Pul: V. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Twee Hollandse fayence Ram Colenbrander Arnhem vazen. Decor: Brocaat. Model: 45. Schilder: A.K. Circa 1920. Minimale chip bovenrand of bakfout. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Italiaanse fayence renaissance apothekerspot met schenktuit/meermin grip/cherubijnkop + opschrift S. Granator. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Italiaanse renaissance fayence albarello apothekerspot. A. Aspar. Gi (Venetië?) Floraal decor. Lichte randschades. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse apothekerspot in flesvorm. Pauw-motief. Circa 1740. A. Lilior Conva (lelietjes van Dalen water).Gemerkt De Pauw. Bovenrandschade. Afmeting: 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauw decor. Enkele randglazuur schades. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Delftse polychrome fayence dekselvazen met chinoiserie floraal decor. Gemerkt L.F. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Vroeg 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence apothekerspot met schenktuit en pauwen decor. Bodemmerk: S. Cort Aurant. Afmeting: 22,5 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Franse fayence apothekerspot. E. Cariocoffi. Vermoedelijk La Rochelle. Floraal decor. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Italiaanse fayence albarello apothekerspot. Met stadsgezicht. Abruzzi? Afmeting: 18,2 cm. In goede staat.
Twee Hollandse Arnhem fayence Ram Colenbrander vazen. Decor: 1922. Model nr.: 11. Schilder: G.B. Afmeting: H 8 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse apothekerspot met pauwen decor. Requies Nic. Afmeting: 25,4 cm. In goede staat.
Lot Hollandse religieuze herder tegels. Bijbels. Met dubbele cirkel. Aantal: 113 stuks. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee zeldzame Hollandse Arnhemse fayence Ram Colenbrander borden. Decor: Barsten. Model: 27. Met floraal/abstract decor. Schilder: A.K. Circa 1920. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Twee Hollandse Ram Colenbrander Arnhem fayence bekervazen + originele doos. Decor: Hol. Model nr.: 39. Circa 1920. Afmeting: H 12,2 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Duitse fayence apothekerspotten, waarbij één zeldzaam kleine apothekerspot. Flörsheimer Fayence Fabrik. Glazuurschade. Afmeting: 8 - 13,7 cm. In goede staat.
Lot antieke Hollandse 'witjes' wandtegels. 80 Stuks. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauw-motief. Circa 1740. 1x U. Nervium (zenuwzalf), randschade, haarlijnen, chips en glazuurschade. 1x E. Diapruw (tegen geelzucht), randschade, h...
18e - 19e Eeuwse Hollandse porseleinen dekseldoos met floraal decor en zes klauwpootjes. Bodemmerk Amstel/Weesp? Afmeting: 10 x 13,5 x 11 cm. In zeer goede staat.
Twee Hollandse Ram Colenbrander Arnhem fayence vazen + originele doos. Decor: Strooming. Model nr.: 12. Schilder: F.v.B. Circa 1920. Afmeting: H 8 x Ø 12 cm. In goede staat.
Lot Hollandse wandtegels met schilpad-glazuur. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Vijf-delig 18e eeuws Delfts fayence kaststel. Gemerkt A.K. Met figuren in landschap decor. Enkele oudere restauraties. Afmeting: H 25 - 33 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek 8-delig Duits porseleinen Nymphenburg theeservies. Floraal/goud decor. Circa 1900. Knopje van deksel mist. Eén kopje haarscheur, verder goed. Afmeting: 5 - 18 cm.
Hollandse Arnhem Ram Colenbrander fayence vaas + originele doos. Decor: Zwaai. Model: 13. Circa 1920. Schilder: A.P. Afmeting: H 10 x Ø 10,2 cm. In goede staat.
17e Eeuws Italiaanse renaissance fayence apothekerspot met schenktuit. Ridder te paard/roofvogels in landschap decor. Met opschrift Ol + Rute. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Lot van 62 stuks antieke Hollandse mangaan kleurige tegels met terpdorp decor. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse polychrome fayence dekselvazen. Octagonaal met chinoiserie decor + leeuwen. Met stervormig bodemmerk. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Delftse tulpenvaas met ruiter te paard/floraal decor. Bodemmerk. B.N. Enkele oudere restauraties. Afmeting: 24 x 22 x 8 cm. In goede staat.
Lot van 78 stuks antieke witte tegels. Zogenaamde witjes. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Delftse fayence schenkkan in de vorm van een aap, met daarop de tekst; 'Kees den aap dat gekkie, geeft melk uit zijn bekkie'. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Duitse polychrome fayence apothekerspotten. Rosmarin + O. Laurinum + E. Hier Picr. Minimale chips. Afmeting: 20 x Ø 13 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duits porseleinen Meissen theekan met merkteken 1763. Romantische figuren in landschap/floraal/goud decor. Chips deksel, verder goed. Afmeting: 12 x 19 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence apothekerspot. Circa 1720. U. Neapolit. Randglazuur-schade. Afmeting: 17,5 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Delftse apothekerspot met pauwen decor. P:G:Mastrichis. Enkele chips + lange haarscheur. Afmeting: H 27,5 cm. In redelijke staat.
20-Delig Duits K.P.M. porseleinen servies met bloemen en goud decor. Bestaande uit: 6 dessertborden, sauciere, 6 soepborden, 6 diner borden en een schaal. Minimale chip mogelijk. Afmeting: ...
Zeldzaam vijf-delig 18e eeuws Delfts fayence kaststel met figuren bij haven decor. Door van Duyn. Enkele restauratie. Afmeting: H 24 - 35 cm. In goede staat.
Twee zeer grote 18e eeuwse Delftse fayence vazen met gedetailleerde figuren voorstelling + bodemmerk W 980 B 1H2. Eén vaas bovenrand restauratie. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse Hollandse 6-pas polychrome tegeltableau's. Herenboer met paard + Boerin met koe. Eén tegel haarscheur + randschades. Afmeting: H 40 x B 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twaalf zeldzame Hollandse Delftse fayence maand-borden. Januari t/m December. 18e Eeuw. Gemerkt met de Bijl. Twee borden gelijmd. Afmeting: Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse historisme steengoed piedestal met bloempot. Alleen genummerd 492 Grenzhausen?. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: H 130 cm. In goede staat.
Grote Delftse fayence Porceleyne Fles wandsierschotel met portret van Rembrandt. Schilder L.S. 1607 - 1669. Circa 1900. Afmeting: Ø 39 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen plaquettes. D & Co. France. Gesigneerd. Laure Levy. 1866 - 1954. Meisjes met bloemen. Handgeschilderd. Afmeting: 22 x 16 cm. In goede staat.
Grote drie-delige Duitse Schierholz porseleinen pronkvaas met bloemen/figuren en handbeschilderingen. Afmeting: H 53 cm. Minimale chips mogelijk. In goede staat.
Stel 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met landschap decor. Gemerkt de Klaauw. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen met floraal/engelen decor. Gemerkt L.V.S. Afmeting: H 32 - 33 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse Sevres porseleinen plaquette met bronzen cloisonné omranding. Handgeschilderd. Verso Chateau des Tuilleries + Sevres 1844. Afmeting: 30 x 29 cm. In goede staat.
Hollandse Colenbrander Ram Arnhem fayence vaas. Decor: Onkruid. Circa 1920. Model nr.: 8. Schilder: V.B. Afmeting: H 8 x Ø 12 cm. In goede staat.
Lot van 36 antieke tegels met waterlandschap decor in dubbele cirkel. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot met 35 antieke Hollandse wandtegels met bijbelse decors. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Hollands 9-pas tegeltableau met platbodem. Mangaan-kleurig. Rechter boventegel beschadigd. Afmeting: H 40 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met bijbelse figuren decor. Gemerkt L.P.K. Restauraties. Afmeting: H 39 cm. In redelijke staat.
Kleine Hollandse fayence Ram Colenbrander Arnhem vaas + originele doos. Circa 1920. Decor: Aardbeien. Model 33. Afmeting: 7,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse 4-pas mangaan tegeltableaus met hond en kat. Hond, goed. Kat, haarlijnen. Afmeting: 26 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence vazen. 1x Hectagonale vaas met riviergezicht met schepen en molen decor, gemerkt met V en driehoek. 1x Hectagonale vaas met figuur in haven decor, gemerkt de...
Lot (35 st.) antieke Hollandse waterlandschap tegels. Circa 1800. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Duits porseleinen Meissen servies met wijnrank decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Grote theepot, chip, (deksel mist), drie theepotten, melk/suiker + tablet, theelicht, elf schotels + tien kopjes. Minimal...
Duits Meissen porseleinen servies met wijnrank decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: grote schaal, botervloot, zes schaaltjes, twaalf ontbijtborden, tablet, acht borden, mosterdpot en een diepe schaal. Mini...
18e Eeuwse Delftse fayence dekselvaas met chinoiserie pauw decor. Octagonaal. Knop deksel gelijmd. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Lot antieke Hollandse wandtegels. 32 Stuks. Blauw/wit, floraal decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot 18e - 19e eeuwse Hollandse fayence landschap tegels in dubbele blauwe cirkel. Aantal: 26 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence knobbelvazen met chinoiserie decor. Gerestaureerd. Afmeting: 34,5 cm. In redelijke staat.
Drie zeldzame antieke Hollandse Delftse fayence theebussen. 18e - 19e Eeuw. 1x Vierkante theebus met vier landschappen/floraal decor + bodemmerk K357 24, goed. 2x Ronde theebussen met schepen decor +...
Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met landschap/figuren decor. De Klaauw + letters. Afmeting: H 39 cm. Enkele chips. In goede staat.
Grote handbeschilderde Herend porseleinen dekselterrine met floraal decor + opgewerkte rozen. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 37 x 23 cm. In goede staat.
Lot 18e - 19e eeuwse tegels, 35 stuks. Hollands waterlandschap tegels in mangaan kleur. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
12-Pas tegeltableau polychrome. Circa 1880. Bloemvaas et cetera. Gelijmd + restauraties. Afmeting: 39 x 52 cm. In redelijke staat.
Tien antieke tegels. Bijbels. Divers. 17e - 18e Eeuw. Enkele beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Delfts polychrome fayence figuur. Kind in wieg. Gemerkt A.P.K. Oudere restauratie. Afmeting: 14 X 15 X 10 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam antiek klein vier-delig Delfts fayence kaststel met figuur in landschap decor. Gemerkt van Duyn. Circa 1800. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede staat.
Groot Duits Meissen porseleinen servies. Wijnrank decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, melk/suiker set (deksel binnenrand beschadigd), mokka-kan, zes kop + schotels, kannetje, drie mokka-kopjes + ...
Antiek 6-delig porseleinen tete à tete theeservies. Gemerkt met Weens bijenkorf teken. Wenen of Thüringen. Met floraal/figuren/goud decor. Afmeting: 9 - 29 cm. In goede staat.
Antieke Engelse Moorcroft vaas van keramiek met granaatappel decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delig Delfts fayence kaststel met chinoiserie decor. 19e Eeuw. Enkele restauraties + chips. Afmeting: 21 - 29 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delig Delfts Porceleyne Fles kaststel. Circa 1920. Afmeting: H 14 - 21 cm. In goede staat.
18e Eeuws vijf-delig Delfts fayence kaststel met koeien in landschap decor. Met bodemmerk De Klaauw. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 28,5 - 42 cm. In goede staat.
Lot 19e eeuwse Hollandse landschap tegels in cirkel. Mangaan-kleurig. 24 St. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Hollands polychrome fayence 6-pas tegeltableau. Poes met muis. Gerestaureerd. Afmeting: 38 x 26 cm. In goede staat.
Gesigneerde antieke Duitse porseleinen plaquette naar Leonardo da Vinci. Door Hohenberg C.M. Hutschenreuther. Handgeschilderd. Geschilderd door Krause. Afmeting: 23 x 17 cm. In zeer goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse vazen met diverse decors. 1x Chinoiserie/landschap/figuren decor. 1x Chinoiserie/landschap met pagode decor. 1x Floraal decor. Afmeting: H 19 - 21 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence vazen. Figuren bij hek/floraal decor. Gemerkt H.L. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Duits Bavaria eetservies. Decor Dresdner Rose. 20e Eeuw. Bestaande uit: Ovale schaal, soepterrine op schaal, twee deksel terrines, twee ronde schalen, twaalf ontbijtborden, dertien soepborden, drieëen...
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen. Gemerkt de Bijl. Deksels beschadigd + chips. Afmeting: H 31 - 32 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse Stadt Meissen theekan met zwiebelmuster decor, bronzen montuur + comfoor. Circa 1920. Chips tuit. Afmeting: 27 x 20 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse fayence dekselvaas met chinoiserie decor, kang xi gemerkt lampetkan. Minimale glazuurschade. Afmeting: H 43,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence vazen met figuren in landschap decor. Grote vaas is gemerkt; de Klaauw. Afmeting: H 24 - 27 cm. In goede staat.