Vier Oosterse krissen/dolk. Eén dolk, antiek, zilverhoudend. Drie Indonesische krissen. Afmeting: 42 - 58 cm. In goede staat.
Antiek pistool. Circa 1780. In ongerestaureerde staat. Onduidelijk gemerkt + wapen decor. Houtwerk beschadigd. Veel patina. Afmeting: L 26,5 cm. In redelijke staat.
Lot diverse oude boeken betreffende WO II + verzet. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.