Zeven delen antiek Chinees porselein. Divers. Bestaande uit: Twee cups, 19e - 20e eeuw, goed. Drie schotels, 18e - 19e eeuw, chip/haarscheur. Twee borden, 18e - 19e eeuw, haarlijnen. Afmeting: 7 - 2...
Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen schotels. 18e - 19e Eeuw. Onder andere twee keer kang xi, vogels in tuin decor, één gelijmd en één goed. Eén keer tuin decor, haarlijn. Eén keer Japan, figuren bij kade + bode...
Vier antieke Japanse porseleinen borden. Circa 1900. Onder andere lithografie. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In goede staat.
Groot lot Chinees porseleinen kommen met vogel op tak decor. Handgeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 12 cm. / 9 - 16 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Japans/Chinees porselein. 1x Grote gemberpot met landschap decor. 1x Japanse schaal met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 16 - 22 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Japanse octagonale schotel met tuin/vogel decor. Zes tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: 29,3 x 29 cm. In goede staat.
2x Japan/China. Lakwerk. 1x Speldoos met benen chips, goud decor, circa 1900. 1x Lakwerk schaal met floraal decor en beschrijving/bijsluiter in doos, afmeting Ø 27,5 cm. Afmeting: 29 x 5 x 16 cm. In g...
Vier 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen met floraal + foo-honden decor. Twee vazen goed. Twee vazen schade. Afmeting: 18 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen kom met kokosnoot glazuur. Afmeting: H 7 x Ø 12,7 cm. In goede staat.