This website uses cookies

55. Januariveiling 2023

Auction on Thursday, January 12, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

J.W. Bodamer, Strandgezicht met bomschuiten
Result: 50 EUR

Modern kunstwerk
Result: 50 EUR

Modern kunstwerk. Medalled Du Buffel. Houten gepolychromeerd paneel met manskop + lederen hengsels. Signatuur Milorad Krstic 1991. 20e Eeuw. Afmeting: 43 x 20 x 3 cm. In goede staat.

Ongesigneerd? Stilleven
Result: 45 EUR

Ongesigneerd? Groot antiek stilleven. Circa 1910. Stilleven met fruit en schenkkan op tafel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70x B 95 cm. In goede staat.

F. Brandt, Vaas met rozen
Result: 40 EUR

Leo Kurpershoek, Vaas met bloemen
Result: 40 EUR

Ongesigneerd, Schaapsherder met schapen
Result: 40 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Landschap met schaapsherder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Graadt van Roggen, Landschap met boerin en windmolen
Result: 30 EUR

Graadt van Roggen, 1905. 1867 - 1959. Landschap met boerin en windmolen. Gedrukt door Hubert en van Santen Amsterdam. Lithografie op papier. Afmeting: H 33 x B 44 cm. In goede staat.