Brons gegoten klim-aap in art deco stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 81 cm. In goede staat.
Groot antiek figuur van gips (model mal), Wilhelm Leembruck. 1881 - 1919. Vrouwelijk naakt. Waarschijnlijk een afgekeurd gipsfiguur uit atelier Lehmbruck. Afmeting: H 122 cm.
Bronzen figurengroep naar Bugatti. Twee panters. 20e Eeuw. Afmeting: 89 x 9,5 x 24 cm. In goede staat.
Grote bronzen windhond met groene patina. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 50 x 22 cm. In goede staat.
Bronzen berenspiegel in Schwarzwalder stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerd bronzen figuur. Indische olifant. Door Alfred Barye, 1839 - 1882. Afmeting: 16 x 24 x 8 cm. In zeer goede staat.
Zeer groot antiek Frans bronzen figuur. Frankrijk. Circa 1900. AD. Meritum. Door Eugene Marioton, 1854 - 1933. Engel met bazuin. Afmeting: H 86 cm. In goede staat.
Zeer groot antiek bronzen figuur door Paul Dubois, 1865. 1829 - 1905. Italiaanse luitspeler. F. Barbedienne Fondeur. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Groot antiek religieus houtgesneden Heilig figuur met originele polychromie + vergulding. Renaissance. Circa 1700. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Antiek Duits notenhouten gestoken Schwarzwalder edelhert. Fijn gestoken. Circa 1870. Afmeting: 53 cm. In zeer goede staat.
Erotische bronzen Oriëntaalse danseres op basement, de rok van de danseres kan omhoog worden geklapt... 20e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Gesigneerd antiek bronzen paard met zadel en stijgbeugels. Gedetailleerd figuur. Door Alfred Dubucand. 1828 - 1894. Afmeting: 22 x 22 x 7 cm. In goede staat.
Antieke, zeer grote zware strijdwagen van compositie metaal met zwart marmeren basement. Door L. Pfeffer + onleesbare naam. Stukje cape mist bij man. Afmeting: 63 x 70 x 30 cm. In redelijk/goede staat...
Groot 19e eeuws gipsen gepolychromeerd Heilig hart beeld met aureool van messing. Afmeting: H 118 cm. In goede staat.
Groot Duits houtgesneden figuur. Uil op drie boeken. Circa 1900. Afmeting: 56 x 30 x 28 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans compositie metalen figuur op rood-marmeren basement. Le Triomphe Sportif, door A.J. Scotte. Circa 1880. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Grote antieke marmeren buste. 19e Eeuw. Vrouw in klederdracht. Door Dumaique. Naden. Afmeting: 64 cm. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuwse bronzen putto met blaashoorn. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese of Japanse bronzen geisha met spiegel + bodemmerk. Aan de onderkant is voet zichtbaar. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Groot antiek Schwarzwalder snijwerk figuur van notenhout. Circa 1880. Edelhert met roofvogel. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Antieke bronzen sculptuur. Holland. Circa 1925. Art deco, dierfiguur, eekhoorn. Coromandelhouten voet. Ontwerp Johannes Bosma. 1879 - 1960. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen figuur op marmeren basement. Ridder op paard. Linker teugel mist + chip marmer. Afmeting: 50 x 32 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Groot bronzen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Jongen en meisje. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen figuren op houten basement. 19e Eeuw. Vrouw met koren + soldaat met geweer. Afmeting: H 36 - 38 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Door Hippolyte Moreau. 1832 - 1927. Titel: Cosette. Meisje draag houten emmer. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Bronzen buste op zwart marmeren sokkel. Art deco stijl. Naar Modigliani. 21e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Antiek Frans samac figuur. Gesigneerd Aug. Moreau. Meisje met engel. Circa 1900. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Antieke Duitse houtgestoken gepolychromeerde Madonna. Barok. Circa 1800. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Twee bronzen soldaten op marmeren basement. Arabische + Franse soldaat. Verguld + verzilverd/plated. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 - 26 cm. In goede staat.
Modern bronzen figuur op zwart marmeren basement. Naakte dame met mooie proporties. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Antieke bronzen boekensteun met kat, zon en ster. Circa 1910. Ongesigneerd. Afmeting: 15 x 10 x 8 cm. In goede staat.
Twee antiek vergulde Franse bronzen figuren. Bustes op console. Nar + koning, met kindergezichten. Circa 1880. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Groot lot diverse tinnen soldaten et cetera. Frankrijk. Oud/antiek. H.S.P. France. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees bronzen figuur staande op lotusbloem. Twee-delig. Gedetailleerd. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Groot 18e - 19e eeuws eikenhout gestoken ridderfiguur met wapenschild. Polychromie. Vermoedelijk Frankrijk. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Alphonse de Tombay. 1843 - 1918. Groot antiek Frans terracotta figuur. Biddende vrouw. Afmeting: H 102 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse bronzen leeuw. Gesigneerd. Afmeting: 11 x 15,5 x 7 cm. In goede staat.
Bronzen kubistische olifant op zwart marmeren basement. Art deco stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 24 x 16,5 cm. In goede staat.
Bronzen uil in art deco stijl op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd Fernandes. Echter, 21e eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Bijzonder grote antieke Jugendstil damesbuste van terracotta met polychromie. Circa 1900. Gesigneerd P. Philippe. Minimale chip. Afmeting: 45 x 62 x 21 cm. In goede staat.
Bronzen beeldengroep. Twee honden met golfclubs. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 x 20 x 10 cm. In goede staat.
Koud beschilderd oosters bronzen figuur. Weense-stijl. Arabier met ramskop op tijgervel. Gesigneerd Margub. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 16 x 11 cm. In goede staat.
Bronzen paard op zwart marmeren basement. Naar Degas. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 29 x 10 cm. In goede staat.
Bronzen Beethoven buste op marmeren sokkel. Eerste helft 20e Eeuw. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Groot modern smeedijzeren kunstwerk met glas, door Harry Spannenburg (Almelo). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 140 x 80 x 8 cm. In goede staat.
Bronzen Hermes op rots. 19e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Grote Art Deco bronzen goudfazant. Circa 1925. Afmeting: 26 x 46 x 13 cm. In goede staat.
Twee antieke Weense bronzen vogels. Genummerd. Circa 1900. Eén poot gebroken. Afmeting: 4,5 - 6 cm. In redelijk/goede staat.