Antieke notenhouten Weense gewichten regulateur. Ongemerkt. Circa 1880. Gewichten missen. Afmeting: 140 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Friese stoelklok + wekker. Wijzerplaat latere beschildering. Afmeting: 73 cm. Verder in goede staat.
Antieke Franse messing pendule. Neo rococo. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, met veerslinger. Glaasje mist. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Drie-delig polychrome Hollands Makkumer fayence klokkenstel met floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Batterij uurwerk. Afmeting: 20 - 26 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse bakkersklokken met stil uurwerk. Geen slag. Circa 1900. Afmeting: 35 - 36 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten tafelklok met bronzen versieringen + maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Gründerzeit tafelklok van Junghans. Notenhout. Met latoenkoper beslag. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Wortelnoten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen ornamenten/monturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Antiek drie-delig Frans klokkenstel van marmer. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, enkele chips. Afmeting: 15 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Regulateur met Carl Werner uurwerk. Huwelijk. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: 90 cm. In redelijke staat.