Chinese lakwerk hoekkast met landschap decor, in goudkleur. 20e Eeuw. Afmeting: 107 x 45 x 73 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten 3-zits bank met velours bekleding en floraal snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 115 x 180 x 90 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten gründerzeit buffetkast met volle zuilen en snekken. Historisme. Circa 1880. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 230 x 151 x 67 cm. In redelijk/goede staat.
Eikenhouten Hollandse bank in renaissance-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 109 x 115 x 55 cm. In goede staat.
Antiek Duits wortelnoten Gründerzeit schrijfbureau met pilasters. Circa 1880. Afmeting: 58 x 155 x 89 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten wandspinde. Barok. Met smeedijzeren snorbeslag, origineel slot en sleutel. Afmeting: 88 x 63 x 40 cm. In goede staat.
Ronde mahoniehouten biedermeier/empire tafel met stervormig zaagfineer op blad. Later omgebouwd naar tiltop-tafel. Circa 1830. Afmeting: 78 x Ø 99 cm. In goede staat.
Drie antieke miniatuur meubels. Circa 1900. 1x Gründerzeit commode, Duitsland, circa 1900. 1x Teakhouten linnenkast. 1x Historisch kistje met beslag. Afmeting: 30 - 41 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Mechelse historisme buffetkast met volle zuilen en snijwerk. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 226 x 125 x 57 cm. In goede staat.
Duitse drie-deurs neo renaissance notenhouten boekenkast met klauwpoten. Circa 1920. Afmeting: 190 x 240 x 50 cm. In goede staat.
Gave Hollandse Gelderland stoel uit de 50er-60er jaren. Stoel verkeerd in uitstekende staat! Afmeting: 69 x 90 x 71 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten bonheur met spiegels, gedraaide zuilen en gebogen glas. Circa 1860. Afmeting: 215 x 115 x 51 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten secretaire, binnenleven met intarsia. Circa 1850. Afmeting: 152 x 96 x 42 cm. In goede staat.
Duitse Dresden commode van notenhout met verguld bronzen beslag en dubbel gebogen front. Circa 1890. Afmeting: 76 x 65 x 45 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuws Duits eikenhouten onderstuk. Barok. Omgeving Bückeburg, met typisch lijstwerk. Afmeting: 115 x 150 x 53 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws miniatuur secretaire met origineel beslag, slot en binnenwerk. Mahonie en eiken. Circa 1800. Afmeting: 27 x 22 x 40 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse mahoniehouten voltaires met velours stoffering en rozen snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 104 x 70 x 80 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten historisme kast met intarsia. Eén-deurs kast + lades en hekwerk. Circa 1880. Afmeting: 165 x 100 x 55 cm. In goede staat.
18e Eeuws barok secretaire met mooi binnenleven, origineel beslag en mooie patina. Wortelnoten. Gebombeerd. Afmeting: 105 x 115 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten chiffoniere met zes lades. Laat biedermeier. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 159 x 103 x 49 cm.
Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit uittrektafel met twee extra bladen. Circa 1890. Afmeting: 78 x 94 x 120 cm./78 x 94 x 240 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten louis philippe secretaire in wortelnoten. Circa 1860. Duitsland. Met intarsia in binnenleven. Afmeting: 190 cm. In goede staat.