Mahoniehouten louis seize nachtkastje met jalouziedeur + lade. 19e Eeuw. Afmeting: 69 x 49 x 35 cm. In goede staat.
Lage mahoniehouten bijzettafel met geschulpt blad en vier-spant poot. Circa 1860. Afmeting: 51 x 60 x 85 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten bijzettafel met klauwpoten en gecontourneerd blad. Chippendale-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 65 x 80 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten neo renaissance kapstok met ranken en leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 103 x 25 x 12 cm. In goede staat.
Engelse 3 in 1 tafel. Mahoniehout. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 - 60 cm. In goede staat.
19e Eeuws miniatuur eikenhouten historisme poppentafel. Afmeting: 24 x 25 x 35 cm. In goede staat.
Antieke hardhouten opklapbare bijzettafel met snijwerk/druivenranken decor. Circa 1920. Afmeting: 51 x 47 x 47 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten naaitafel met vakverdeling. Afmeting: 76 x 48 x 37 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse Louis Seize-stijl stoelen met gevlochten zitting. Afmeting: 96 x 40 x 45 cm. In goede staat.
Duits eikenhouten sleutelkastje. Historisme. Circa 1910. Afmeting: 57 x 36 x 19 cm. In goede staat.
Octagonale goudkleurige spiegel. Facet geslepen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 67 x 84 cm. In goede staat.
Grote vergulde spiegel met ranken. 21e Eeuw. Afmeting: 140 x 105 cm. In goede staat.