Antiek vijf-delig Delfts fayence jugendstil kaststel. Regina Delfts blaauw. Afmeting: H 25 - 35 cm. In goede staat.
Zeven antieke Delftse fayence borden. Maanden met figuren voorstelling. Eind 19e eeuw. Afmeting: Ø 23,3 cm. In goede staat.
18e Eeuwse polychrome Delftse fayence schotel met landschap/floraal decor. De Pauw, J.V.H. Anno 1728. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence strooppot. S. Chicor. C. Tuit beschadigd. Afmeting: H 22,3. cm. In redelijk/goede staat.
Twee Hollandse polychrome fayence Tichelaar Makkumer potpourri dekselpotten. Floraal/landschap decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse fayence schotels met chinoiserie wanli decor. Gemerkt P. Afmeting: Ø 34,5 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delig porseleinen kaststel in Delftse stijl. Landschap decor. Circa 1900. Eén chip deksel, verder in goede staat. Afmeting: circa H 31 cm.
Twee antieke polychrome platelen jugendstil Rozenburg Den Haag vazen. Nr.: 384. Circa 1900. Eén vaas heeft twee onderhoeken licht beschadigd. Andere vaas goed. Afmeting: H 30 cm.
19e Eeeuw 5 delig kaststel met diverse figuren in landschapdecors. Met bodemmerk I.V.K. Enkele chiips. In redelijk goede staat. 25-29cm.
Drie antieke Duitse porseleinen theebussen met floraal decor. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 13,5 - 14 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Engelse Worcester porseleinen botervloten met chinoiserie decor. Eén bloem beschadigd, verder in redelijk/goede staat. Afmeting: H 8 x Ø 11 cm.
Grote historisme majolica jardiniere met kariatiden en leeuwenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 50 x 20 cm. In goede staat.
19e Eeuws 14-delig Frans porseleinen theeservies met floraal/goud decor. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 6 - 25 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse fayence potten met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Vijf-delig Hollands Delfts fayence kaststel. Gemerkt de Klaauw. 18e eeuws. Afmeting: H 22 - 34 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence vazen. Gemerkt L.P.K. Floraal decor. Afmeting: H 21 cm. Randschade. In redelijke staat.
Drie antieke Delftse polychrome fayence vazen. 18e Eeuw. Gemerkt B.P. Chinoiserie decor. Restauraties. Afmeting: H 19 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse polychrome fayence apothekerspot met landschap/gebouwen decor. Italië? 1x Randschade. Afmeting: 20,3 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse fayence dekselvazen. Gemerkt van Duyn. Deksels verschillende restauraties. Afmeting: H 31 cm. In redelijke staat.
Vijf-delig Delfts fayence polychrome kaststel. 18e Eeuw. Gemerkt B:P: en gemerkt met De Vergulde Blompot. Enkele restauratie + beschadigingen. Afmeting: H 22 - 32 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws drie-delig Delfts fayence kaststel met chinoiserie decor. Met knobbelvazen. Beide knobbelvazen goed. Dekselvaas gerestaureerd. Afmeting: H 30 - 41 cm. In goed.