This website uses cookies

57. Juliveiling 2023

Auction on Thursday, July 6, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

Zeldzaam 5-delig Delfts kaststel, H 26 - 37 cm.
Starting price 1.100 EUR

Vijf-delig zeldzaam 18e eeuws Delfts fayence kaststel. Door van Duyn. Met floraal chinoiserie decor. Afmeting: H 26 - 37 cm. In goede staat.

3-Delig Delfts kaststel
Starting price 800 EUR

18e Eeuws drie-delig Delfts hoogglans fayence kaststel met chinoiserie decor. Enkele randschades. Afmeting: H 39 - 40 cm. In goede staat.

Twee Delftse fayence schotels Ø 35 cm.
Starting price 300 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse fayence schotels met chinoiserie decor. Gemerkt De Klaauw. Gecontourneerd. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.

Delftse dekselvaas, H 54 cm.
Starting price 700 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Delftse fayence dekselvaas met chinoiserie decor. Gemerkt met O. Octagonaal. Gaatje in bodem. Afmeting: 54 cm. In goede staat.

Majolica piedestal, H 52 cm.
Starting price 40 EUR

Lot Oosters/Chinees porselein (5x)
Starting price 70 EUR

Lot Oosters/Chinees porselein. Divers. Onder andere; drie vazen, blaker en dekseldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 26 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (8x)
Starting price 100 EUR

Acht delen divers oud Chinees porselein. Onder andere; penselenvaas, theepotten, dekselvazen et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 27 cm. In goede staat.

Lot Oosterse wandplaquettes Ø 33 cm.
Starting price 70 EUR

Zes Oosterse porseleinen wandplaquettes met vergulding en wandbevestiging. Divers. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 33 cm. In goede staat.

Royal Albert servies
Result: 140 EUR

Antieke tete à tete theeset, 1900
Result: 300 EUR

Drie schotels (aardewerk)
Starting price 40 EUR

Drie delen antiek aardewerk. 2x Delftse plooischotel, circa 1920. 1x Terracotta wandschotel, 19e eeuw. Afmeting: Ø 22 - 28 cm. In goede staat.

Drie delen Delfts fayence
Result: 30 EUR

Drie delen antiek Delfts fayence. Bestaande uit; Twee borden met vogel decor, APK, 19e eeuw, chips. En een lampenvoet. Afmeting: 16 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Twee majolica vazen, H 29 cm.
Starting price 130 EUR

Twee antieke majolica oorvazen met landschap decor. Genummerd. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Lampetstel Colditz Veb
Starting price 40 EUR

Colditz Veb lampetstel. Decor Kiel. Floraal. Twee chips. Afmeting: 10 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Hutschenreuther vaas, H 20 cm.
Starting price 35 EUR

Duitse Hutschenreuther porseleinen vaas met floraal jugendstil decor. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Lot porselein (5x)
Result: 50 EUR

Vijf delen Hollands Makkumer fayence. 20e Eeuw. Drie polychome borden + twee vazen. Afmeting: 20 - 33 cm. In goede staat.

Lot porselein (Wedgwood/Wedgwood-stijl)
Starting price 80 EUR

Lot porselein. Oud/antiek bisquit porselein. Wedgwood + Wedgwood-stijl. Divers. Afmeting: 5 - 16 cm. In goede staat.

Twee Staffordshire honden
Result: 35 EUR

Twee antieke Engelse Staffordshire keramieken honden. Circa 1900. Afmeting: H 17 - 18 cm. In goede staat.

Vijf-delig Delfts kaststel
Starting price 60 EUR

Vijf-delig Delfts polychrome fayence kaststel met figuren in landschap decor. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 29 - 39 cm. In redelijke staat.

Porseleinen Gerold beeld, Paarden
Starting price 40 EUR

Duits porseleinen Gerold Porzellan Bavaria figurengroep met paarden. Met goudrand. Circa 1960. Afmeting: 32 x 32 x 16 cm. In goede staat.

Lot porselein (3x)
Starting price 50 EUR

Drie Italiaanse vazen, H 25 - 31,5 cm.
Starting price 70 EUR

Drie Italiaanse polychrome fayence vazen. Neo renaissance. Gesigneerd Marotti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 - 31,5 cm. In goede staat.

Antiek 5-delig kaststel, H 22 - 30 cm.
Result: 60 EUR

Antiek polychrome Delfts fayence 5-delig kaststel met floraal decor. Eén vaas gerestaureerd. Afmeting: H 22 - 30 cm. In redelijk/goede staat.