This website uses cookies

57. Juliveiling 2023

Auction on Thursday, July 6, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

Italiaanse apothekerspot, H 25 cm.
Starting price 650 EUR

17e Eeuwse Italiaanse polychrome fayence apothekerspot met floraal decor. Onder + bovenrand schade. Afmeting: H 25 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzame 18e eeuwse Delftse vaas
Result: 425 EUR

Zeldzame grote 18e eeuwse Delftse fayence knobbelvaas met verlopen chinoiserie decor. Niet vernietigde produktiefout. Randschade. Afmeting: H 39,5 cm. In redelijke staat.

2x Delftse knobbelvaas, H 35 cm.
Starting price 100 EUR

Twee antieke Delftse fayence knobbelvazen met floraal decor. Octagonaal. Met bodemmerk. Eén vaas goed. Eén vaas bovenrand gelijmd. Afmeting: H 35 cm. In redelijk/goede staat.

Set van zes Delftse apothekerspotten, 1780
Starting price 2.000 EUR

Set van zes Delftse apothekerspotten. 18e Eeuw. Circa 1780. Met pauw decor. Twee potten met bodemrand schade, rest goed. 18,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Delftse koeien
Starting price 500 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence koeien. Schade aan hoorns/oren. Afmeting: 21 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

5-Delig Delfts kaststel, H 25 - 33 cm.
Result: 150 EUR

Vijf-delig 19e eeuws Delfts polychrome fayence kaststel met William & Mary + spreuk 'hier onder de appeltjesboom rust ik rustig'. Enkele chip. Afmeting: H 25 - 33 cm. In goede staat.

Stel antieke Delftse vazen, H 43 cm.
Result: 750 EUR

Twee grote antieke Delftse fayence polychrome knobbelvazen. Octagonaal. Met floraal/vogel/chinoiserie decor. Gemerkt L.F. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse dekselvaas, H 60 cm.
Result: 800 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence dekselvaas met floraal decor + ribbels. Gemerkt AK. Minimale chip. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Delftse tabakspot Ø 24 cm.
Result: 600 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse fayence tabakspot 'Tabac de Tonka'. Met leeuwenkoppen en rokende figuur. Afmeting: H 44 x Ø 24 cm. In goede staat.

Delftse apothekerspot, H 20 cm.
Starting price 400 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence apothekerspot met pauw decor. DE. CAPPARIBUS. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse apothekerspot
Starting price 2.000 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence apothekerspot met pauw decor en origineel messing deksel. Enulae Camp. Afmeting: H 31,5 x Ø 22 cm. In goede staat.

Delfts porseleinen lampenvoet, H 38 cm.
Result: 325 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence knobbelvaas met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Octagonaal. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Delftse plaquette, 62 x 50 cm.
Result: 180 EUR

19e Eeuwse Delftse fayence plaquette met gracht decor. Iets glazuurschade. Afmeting: 62 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Delfts kaststel
Starting price 600 EUR

18e Eeuws Hollands Delfts fayence kaststel, 'de drie klokken' met landschap decor. Beschadigingen. Afmeting: H 22 - 33 cm. In redelijke staat.

2x Italiaanse apothekersflessen
Starting price 1.300 EUR

Twee 18e eeuwse Italiaanse fayence apothekersflessen met bodemmerk. 1x Acq di Acetosa. 1x Acq di Mortella. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Delftse potpourri dekselvaas, H 26 cm.
Result: 200 EUR

Antieke Delftse fayence potpourri dekselvaas met bodemmerk. Minimale chip. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Twee Delftse schotels Ø 35 cm.
Starting price 240 EUR

Twee grote 18e eeuwse polychrome Delftse fayence schotels met chinoiserie decor. Lichte randschades. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.

Twee Delftse knobbelvazen, H 27,5 cm.
Result: 500 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence knobbelvazen met chinoiserie decor. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.

Delfts kaststel
Starting price 1.000 EUR

18e Eeuws Delfts fayence kaststel met visser in landschap decor. Gemerkt; De Klaauw. Enkele beschadiging. Afmeting: H 25 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuws Delfts chocolade kannetje, H 13,5 cm.
Starting price 250 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Delftse fayence chocolade-kan met familiewapen/figuren in landschap decor. Gemerkt De Roos. Met bodemmerk (bloemen). Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.

Lot Delftse vazen (5x)
Result: 150 EUR

Vijf diverse antieke Delftse fayence vazen. 18e - 19e Eeuw. Diverse bodemmerken. Enkele restauraties. Afmeting: H 22 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Twee apothekerspotten, H 22,5 cm.
Starting price 1.100 EUR

Twee 17e - 18e Eeuwse fayence apothekerspotten met tuit. 1x S.Cydonioru. 1x S. Papav Read. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

2x Delftse dekselvazen, H 28 - 29 cm.
Starting price 400 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence dekselvazen. Divers. 1x Dorpsgezicht + bodemmerk. 1x Floraal/chinoiserie decor. Afmeting: H 28 - 29 cm. In goede staat.

Twee Delftse vazen, H 26 cm.
Starting price 100 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence octagonale vazen met chinoiserie decor. Met bodemmerk L.F. Eén vaas goed. Eén vaas gelijmd. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.