17e Eeuwse Italiaanse polychrome fayence apothekerspot met floraal decor. Onder + bovenrand schade. Afmeting: H 25 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame grote 18e eeuwse Delftse fayence knobbelvaas met verlopen chinoiserie decor. Niet vernietigde produktiefout. Randschade. Afmeting: H 39,5 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Delftse fayence knobbelvazen met floraal decor. Octagonaal. Met bodemmerk. Eén vaas goed. Eén vaas bovenrand gelijmd. Afmeting: H 35 cm. In redelijk/goede staat.
Set van zes Delftse apothekerspotten. 18e Eeuw. Circa 1780. Met pauw decor. Twee potten met bodemrand schade, rest goed. 18,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence koeien. Schade aan hoorns/oren. Afmeting: 21 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf-delig 19e eeuws Delfts polychrome fayence kaststel met William & Mary + spreuk 'hier onder de appeltjesboom rust ik rustig'. Enkele chip. Afmeting: H 25 - 33 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Delftse fayence polychrome knobbelvazen. Octagonaal. Met floraal/vogel/chinoiserie decor. Gemerkt L.F. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence dekselvaas met floraal decor + ribbels. Gemerkt AK. Minimale chip. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse fayence tabakspot 'Tabac de Tonka'. Met leeuwenkoppen en rokende figuur. Afmeting: H 44 x Ø 24 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence apothekerspot met pauw decor. DE. CAPPARIBUS. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence apothekerspot met pauw decor en origineel messing deksel. Enulae Camp. Afmeting: H 31,5 x Ø 22 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence knobbelvaas met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Octagonaal. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Delftse fayence plaquette met gracht decor. Iets glazuurschade. Afmeting: 62 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Hollands Delfts fayence kaststel, 'de drie klokken' met landschap decor. Beschadigingen. Afmeting: H 22 - 33 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Italiaanse fayence apothekersflessen met bodemmerk. 1x Acq di Acetosa. 1x Acq di Mortella. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Antieke Delftse fayence potpourri dekselvaas met bodemmerk. Minimale chip. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse polychrome Delftse fayence schotels met chinoiserie decor. Lichte randschades. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence knobbelvazen met chinoiserie decor. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delfts fayence kaststel met visser in landschap decor. Gemerkt; De Klaauw. Enkele beschadiging. Afmeting: H 25 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Delftse fayence chocolade-kan met familiewapen/figuren in landschap decor. Gemerkt De Roos. Met bodemmerk (bloemen). Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Vijf diverse antieke Delftse fayence vazen. 18e - 19e Eeuw. Diverse bodemmerken. Enkele restauraties. Afmeting: H 22 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 17e - 18e Eeuwse fayence apothekerspotten met tuit. 1x S.Cydonioru. 1x S. Papav Read. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence dekselvazen. Divers. 1x Dorpsgezicht + bodemmerk. 1x Floraal/chinoiserie decor. Afmeting: H 28 - 29 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence octagonale vazen met chinoiserie decor. Met bodemmerk L.F. Eén vaas goed. Eén vaas gelijmd. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.