Twee 18e eeuwse Delftse fayence vazen met zilveren deksels/monturen. Restauraties. Afmeting: H 34 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-delig 18e eeuws Delfts fayence kaststel met floraal decor. Afmeting: H 30 - 42 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse polychrome Delftse fayence borden met chinoiserie decor. Enkele randschades. Afmeting: Ø 22,8 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence dekselvaas. Haas in landschap decor. Barsten + bovenrand restauratie. Afmeting: H 24 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence borden met chinoiserie tuin decor. Gemerkt De Porceleyne Bijl 1657-1813. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauw decor. Circa 1780. 1x Absint: Rom. 1x Roob: Junip. Eén pot bodemrand schade + haarlijn. Afmeting: 20,2 cm. In redelijk/goede staat.
Twee kleine 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauw decor. 1x Ex Heleny. 1x Balsam. Mort. Afmeting: H 10 - 12 cm. In goede staat.
Vroeg 17e eeuwse Delftse fayence pelgrimsfles met hengsels. Bodemvondst. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Vroege Delftse fayence klapmuts kom met chinoiserie decor. Eerste helft 18e eeuw. Afmeting: H 4 x Ø 13,2 cm. Enkele haarlijnen. In redelijke staat.
Zeldzaam 18e eeuws Delfts fayence kaststel met kippen + figuren op deksels en chinoiserie decor. Gemerkt; van Duijn. Oudere restauratie. Afmeting: H 40 - 46 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delig Hollands porseleinen kaststel. Decor: Delft/ landschappen. Circa 1900. Afmeting: H 25 - 34 cm. In goede staat.
Twee delen 18e eeuws Delfts fayence. 1x Schenkkan, floraal decor. 1x Balusterpot met chinoiserie decor. Beide delen randschade. Afmeting: 20 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Delftse fayence vaas. Koninklijke Delft Royal rood. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 54,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Delfts fayence spreukenbord 'Ziet wat hier van Agtere staat, Bid Eer gij Aan t Eeten gaat'. Eén randschade. Afmeting: Ø 22,2 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse polychrome fayence Delftse borden met floraal decor. Gemerkt A.K. Adrianus Kocx. Afmeting: 1687 - 1701. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Grote antieke polychrome Delftse fayence wandschotel met chinoiserie decor. Gemerkt G. Enkele beschadiging achterzijde. Afmeting: Ø 34,7 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Delftse fayence wandplaquette met kasteel/vissers decor. Met monogram verso. Haarscheur. Afmeting: H 37 x B 31 cm. In redelijke staat.
17e - 18e eeuwse Italiaanse majolica Albarello apothekerspot. Sicilië? Floraal polychrome. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Spaanse fayence majolica apothekerspot/Albarello. Sé Carvi. Met floraal decor. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Twaalf 19e eeuwse mangaan tegels met diverse landschapdecors en figuren in landschap. ca 13x13cm. In redelijk goede staat.
Vijftien antieke Hollandse mangaan-kleurige wandtegels. Landschappen in cirkels. Circa 1850. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antieke Hollandse wandtegels. Landschappen in cirkel decor. Divers. Aantal: 24 stuks. Circa 1850. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antieke tegels. Friese waterlandschappen. Divers. Circa 1820. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot antieke Hollandse wandtegels met springende dieren decor. Aantal : 42 stuks. Circa 1800. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.