This website uses cookies

57. Juliveiling 2023

Auction on Thursday, July 6, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

Twee Delftse vaze met zilverwerk
Result: 800 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence vazen met zilveren deksels/monturen. Restauraties. Afmeting: H 34 cm. In redelijk/goede staat.

3-Delig Delfts kaststel
Starting price 375 EUR

Drie-delig 18e eeuws Delfts fayence kaststel met floraal decor. Afmeting: H 30 - 42 cm. In goede staat.

Drie Delftse borden Ø 22,8 cm.
Result: 120 EUR

Drie 18e eeuwse polychrome Delftse fayence borden met chinoiserie decor. Enkele randschades. Afmeting: Ø 22,8 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Delftse vaas, H 24 cm.
Starting price 60 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence dekselvaas. Haas in landschap decor. Barsten + bovenrand restauratie. Afmeting: H 24 cm. In redelijke staat.

Twee Delftse borden Ø 23 cm.
Result: 140 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence borden met chinoiserie tuin decor. Gemerkt De Porceleyne Bijl 1657-1813. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

2x Delftse apothekerspot
Starting price 550 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauw decor. Circa 1780. 1x Absint: Rom. 1x Roob: Junip. Eén pot bodemrand schade + haarlijn. Afmeting: 20,2 cm. In redelijk/goede staat.

2x Delftse apothekerspot, H 10 - 12 cm.
Starting price 650 EUR

Twee kleine 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauw decor. 1x Ex Heleny. 1x Balsam. Mort. Afmeting: H 10 - 12 cm. In goede staat.

Delftse pelgrimfles
Starting price 120 EUR

Vroeg 17e eeuwse Delftse fayence pelgrimsfles met hengsels. Bodemvondst. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Delftse klapmutskom Ø 13,2 cm.
Result: 120 EUR

Vroege Delftse fayence klapmuts kom met chinoiserie decor. Eerste helft 18e eeuw. Afmeting: H 4 x Ø 13,2 cm. Enkele haarlijnen. In redelijke staat.

4-Delig Delfts kaststel
Starting price 650 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Delfts fayence kaststel met kippen + figuren op deksels en chinoiserie decor. Gemerkt; van Duijn. Oudere restauratie. Afmeting: H 40 - 46 cm. In goede staat.

5-Delig kaststel, H 25 - 34 cm.
Result: 60 EUR

Antiek vijf-delig Hollands porseleinen kaststel. Decor: Delft/ landschappen. Circa 1900. Afmeting: H 25 - 34 cm. In goede staat.

Twee delen Delfts
Starting price 200 EUR

Twee delen 18e eeuws Delfts fayence. 1x Schenkkan, floraal decor. 1x Balusterpot met chinoiserie decor. Beide delen randschade. Afmeting: 20 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Delftse vaas Ø 54,5 cm.
Result: 180 EUR

Grote Delftse fayence vaas. Koninklijke Delft Royal rood. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 54,5 cm. In goede staat.

Delfts spreukenbord Ø 22,2 cm.
Result: 70 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Delfts fayence spreukenbord 'Ziet wat hier van Agtere staat, Bid Eer gij Aan t Eeten gaat'. Eén randschade. Afmeting: Ø 22,2 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Delftse borden Ø 22,8 cm.
Result: 80 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse polychrome fayence Delftse borden met floraal decor. Gemerkt A.K. Adrianus Kocx. Afmeting: 1687 - 1701. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.

Delftse wandschotel Ø 34,7 cm.
Result: 100 EUR

Grote antieke polychrome Delftse fayence wandschotel met chinoiserie decor. Gemerkt G. Enkele beschadiging achterzijde. Afmeting: Ø 34,7 cm. In redelijk/goede staat.

Delftse wandplaquette
Result: 70 EUR

Antieke Delftse fayence wandplaquette met kasteel/vissers decor. Met monogram verso. Haarscheur. Afmeting: H 37 x B 31 cm. In redelijke staat.

Italiaanse Albarello
Result: 425 EUR

17e - 18e eeuwse Italiaanse majolica Albarello apothekerspot. Sicilië? Floraal polychrome. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Spaanse Albarello
Starting price 500 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Spaanse fayence majolica apothekerspot/Albarello. Sé Carvi. Met floraal decor. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Lot zeldzame landschap tegels (12x)
Result: 120 EUR

Twaalf 19e eeuwse mangaan tegels met diverse landschapdecors en figuren in landschap. ca 13x13cm. In redelijk goede staat.

Lot tegels (15 st.)
Starting price 120 EUR

Vijftien antieke Hollandse mangaan-kleurige wandtegels. Landschappen in cirkels. Circa 1850. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels (24 st.)
Starting price 200 EUR

Lot antieke Hollandse wandtegels. Landschappen in cirkel decor. Divers. Aantal: 24 stuks. Circa 1850. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels (13 st.)
Starting price 120 EUR

Lot antieke tegels. Friese waterlandschappen. Divers. Circa 1820. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot tegels (42 st.)
Result: 325 EUR

Lot antieke Hollandse wandtegels met springende dieren decor. Aantal : 42 stuks. Circa 1800. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.