Anton Heyboer. 1924 - 2005. Ets eigendruk 1985. Abstract figuratief. Ets op papier. Afmeting: H 35 x B 39 cm. In goede staat.
Mao Tse Tung. Lithografie nadruk van Andy Warhol. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.
Johanna Huderswijk? Berglandschap met rivier en koeien. Duitse of Engelse School. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 62 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven met druiven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 42 cm.In goede staat.
H. Endlich. Pseudoniem Jan Knikker jr. Beek met berkenbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Thomas van Wissen. 1866 - 1954. Hollands heidegezicht met dorp. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
Louis Martinage. Belgische School. 1878 - . Vissersboten op het strand. Olieverf op karton. Afmeting: H 40 x B 33 cm. In goede staat.
Handgeschilderd Russisch ikoon, naar antiek voorbeeld. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 29 cm. In goede staat.
Paul Immink. Adelijk herenportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 70 cm. In goede staat.
H. Linderman. De Dinkel te Lutterzand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twentse boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Petronella Humfeld. 1903 - 2001. Expressionistisch bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Petronella Humfeld. 1903 - 2001. Ruiters te paard (Les Cavaliers). Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 60 cm. In goede staat.
Cornelissen. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met windmolen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.
E. van Berkel. Hollands romantisch riviergezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Drie werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Drie keer abstract/figuratieve compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 48 x B 34 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Stilleven met porseleinen bord. Olieverf op linnen. Afmeting: H 91 x B 70 cm. In goede staat.