Pierre Comba. 1859 - 1934. Franse School. Infanterie langs de kustlijn. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 35 cm. In goede staat.
Fred Arends. 1949 - . Hollandse romantische ijspret met koek en zopie. Olieverf op paneel. Afmeting; H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e Eeuw. Religieuze voorstelling met Mozes. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 31,5 cm. In redelijke staat.
Jo Schrijnder. 1894 - 1968. Besneeuwd bosgezicht met reeën. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2007. Gezicht op IJmuiden 1963. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 26 x B 26 cm. In goede staat.
J. Gartner. Mogelijk Karl Kaufmann. Duitse School. Drie-luik. Uitvaart, visvangst en thuiskomt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 100 cm. In goede staat.
Groot werk van Xeno Münninghoff. 1873 - 1944. Bosgezicht in herfsttooi met beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Xeno Münninghoff. 1873 - 1944. Landschap met beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 90 cm. In goede staat.
Xeno Münninghoff. 1873 - 1944. Zomers landschap met beek. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 61 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee abstracte figuratieve composities. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 51 x B 38 cm./ H 71 x B 51 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte figuratieve composities. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 50 x B 34 cm. / H 54 x B 39 cm. In goede staat.
Hendrik van Ingen. 1833 - 1898. Boerderij tussen bomen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 27 x B 39 cm. In goede staat.
Hendrik van Ingen. 1833 - 1898. Twee koeien aan een plas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 51 cm. In goede staat.
Hendrik van Ingen. 1833 - 1898. Landschap met twee koeien bij drenkplaats. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 31 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Portret van een heer met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 105 x B 60 cm. In goede staat.
Klaas Bernink, 1966. 1913 - 1996. Titel: Bouwconstructie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Jan Korthals. 1916 - 1972. Zeldzaam werk. Philips Gloeilampen Fabriek Eindhoven. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Jan Korthals. 1916 - 1972. Zeldzaam werk. Treinstation met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 26 x B 35 cm. In goede staat.
Johannes Hendrik Eversen. 1906 - 1995. Stilleven met Chinees porseleinen kan met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Riviergezicht met vissende jongens, kano met figuren, schilder en schildersezel. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 23 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Brug te Parijs. Gouache op papier. Afmeting: H 16 x B 25 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Vaas met rozen. Afmeting: H 65 x B 75 cm. In goede staat.