This website uses cookies

Oktoberveiling 2023

Auction on Thursday, October 12, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

Wortelnoten vitrinekast, 1900
Starting price 500 EUR

Mahonie secretaire, 1760
Starting price 3.000 EUR

Hollands topbureau, 1760
Starting price 900 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Hollands wortelhouten topbureau met apart bovenstuk, diverse lades en schappen. Circa 1760. Louis Quinze. Behoeft restauratie. Afmeting: 211 x 108 x 61 cm.

Louis Seize kabinet
Starting price 1.000 EUR

Chinees secretaire
Starting price 850 EUR

Vroeg 19e eeuws Chinees houtgestoken secretaire met draken snijwerk. Met extra lades. Hardhout. Afmeting: 124 x 79 x 38 cm. In goede staat.

Hollandse bakwaaier commode, 1760
Result: 900 EUR

Vitrinekast met intarsia
Starting price 3.000 EUR

Salontafel met bronzen vrouw
Starting price 500 EUR

Moderne salontafel met bronzen naakte dame en ovaal glazen blad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 58 x 140 x 80 cm. In goede staat.

Antieke spiegelbonheur, 1860
Result: 250 EUR

Mooie gave antieke Hollandse mahoniehouten spiegelbonheur met gebogen front en snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 215 x 96 x 50 cm. In goede staat.

Antieke Louis Philippe kast, 1860
Result: 275 EUR

Prachtige antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe twee-deurs kast met lade, snijwerk en kroon. Circa 1860. Lijsten zijn erbij. Afmeting: 195 x 105 x 45 cm. In goede staat.

Mahonie kabinet
Starting price 450 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten linnen kabinet met guirlandes + portret medaillons. Met origineel beslag. Circa 1780. Louis seize. Afmeting: 245 x 190 x 67 cm. In goede staat.

Duitse barok kast
Result: 325 EUR

18e Eeuwse uitneembare Duitse 2-deurs barok kast met schuine hoeken + lades. Eikenhout. Afmeting: 190 x 200 x 75 cm. In goede staat.

Hollandse eikenhouten kist
Result: 250 EUR

18e Eeuwse Hollandse eikenhouten renaissance kist met panelen. Afmeting: 77 x 126 x 68 cm. In goede staat.

Franse dessertkast (eiken)
Result: 200 EUR

Antieke eikenhouten Henry Deux dessertkast met volle zuilen, snijwerk en marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: 180 x 120 x 55 cm. In zeer goede staat.

Vertico met opzet (noten)
Starting price 425 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit vertico met opzet, snijwerk met wortelnoten panelen. In de panelen zit een geëtst bloemen decor . Circa 1880. Afmeting: 207 x 102 x 48 cm. In zeer goede staat.

Noten Gründer buffet, 1880
Result: 350 EUR

Klein, Duits, notenhouten Gründerzeit buffet. Twee-delig. Circa 1880. Met neo renaissance snijwerk. Afmeting: 202 x 118 x 60 cm. In goede staat.

2x Venetiaanse piedestal
Result: 1.100 EUR

Twee 19e eeuwse Venetiaanse piedestals van notenhout, met putti, snijwerk en geschulpt blad. Afmeting: 97 - 97,5 cm. In goede staat.

Antieke mahonie tafel Ø 36 cm.
Result: 600 EUR

Antieke Franse of Engelse mahoniehouten tafel met marmeren blad, windhond en messing. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 74 x Ø 36 cm. In goede staat.

Antieke Oostenrijkse kast, 1880
Result: 375 EUR

Rijke, antieke, Oostenrijkse twee-deurs kast met wortelnoten panelen en drie volle zuilen. Historisme. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 194 x 121 x 56 cm. In goede staat.

Mahoniehouten 2-deurs kast
Result: 225 EUR

19e Eeuwse gerestaureerde Noord Duitse mahoniehouten twee-deurs kast met diverse lades. Afmeting: 128 x 81 x 37 cm. In zeer goede staat.

Dames bureau (noten)
Result: 250 EUR

Antiek Duits notenhouten gründerzeit dames schrijfbureau met opzet en uittrekbaar schrijfblad. Circa 1890. Lichte fineerschades. Afmeting: 160 x 100 x 64 cm. In goede staat.

Antieke Pander tafel Ø 80 cm.
Result: 160 EUR

Antieke Hollandse Pander & Zonen empire tafel met zwart marmeren blad. 19e Eeuw. Afmeting: H 63 x Ø 80 cm. In goede staat.

Franse vitrine, 1880
Starting price 450 EUR

Mahonie kuifvitrine, 1870
Result: 250 EUR

Hollandse mahoniehouten kuifvitrinekast. Willem III. Circa 1870. Stukje lijst los bij. Afmeting: 209 x 115 x 43 cm. In goede staat.