This website uses cookies

Januariveiling 2024

Auction on Thursday, January 11, 2024 from 10:00

Completed | Default auction

Sold
Vijf antieke glazen 5515
Vijf antieke glazen

Result:

280 EUR

Sold
2x Glazen vaas, H 39 - 51 cm. 5513
2x Glazen vaas, H 39 - 51 cm.

Result:

200 EUR

Sold
Glazen Legras vaas, 1910 5541
Glazen Legras vaas, 1910

Result:

200 EUR

Sold
Antieke Leune vaas, 1910 5540
Antieke Leune vaas, 1910

Result:

150 EUR

Sold
5x Swarovski figuren 5534
5x Swarovski figuren

Result:

120 EUR

Sold
18e Eeuws glazen jacht flacon 5508
18e Eeuws glazen jacht flacon

Result:

100 EUR

Sold
Glazen buste, H 45 cm. 5530
Glazen buste, H 45 cm.

Result:

100 EUR

Sold
Twee delen glaswerk 5502
Twee delen glaswerk

Result:

90 EUR

Sold
Lot oude/antieke glazen, H 12 - 19 cm. 5529
Lot oude/antieke glazen, H 12 - 19 cm.

Result:

80 EUR

Sold
Gesigneerde schaal Ø 37 cm. 5532
Gesigneerde schaal Ø 37 cm.

Result:

80 EUR

Sold
A.D. Copier glazen vaas, 1938 5510
A.D. Copier glazen vaas, 1938

Result:

70 EUR

Sold
Antieke glazen vaas 5514
Antieke glazen vaas

Result:

70 EUR

Sold
Glazen vaas, Rudolph Weninger 5521
Glazen vaas, Rudolph Weninger

Result:

70 EUR

Sold
Royal Leerdam vaas, H 27 cm. 5528
Royal Leerdam vaas, H 27 cm.

Result:

70 EUR

Sold
Lot Fostoria wijnglazen (8x) 5522
Lot Fostoria wijnglazen (8x)

Result:

50 EUR

Sold
Glazen vaas, H 61 cm. 5523
Glazen vaas, H 61 cm.

Result:

50 EUR

Sold
Divers glaswerk (8x) 5538
Divers glaswerk (8x)

Result:

50 EUR

Sold
Lot glas (3x) 5535
Lot glas (3x)

Result:

45 EUR

Sold
Copier Leerdam vaas 5509
Copier Leerdam vaas

Result:

40 EUR

Sold
Antieke pijpvaas van glas, 1920 5536
Antieke pijpvaas van glas, 1920

Result:

40 EUR

Sold
Vier delen antiek glaswerk 5537
Vier delen antiek glaswerk

Result:

25 EUR